Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Kancelaria finansowa może zapewnić komfort prowadzenia firmy

office | Przestrzeń dla biznesu

Jeśli zastanawiasz się, czy warto założyć jednoosobową działalność gospodarczą, to zapewne masz już jakieś rozeznanie w tym temacie. Być może powstrzymuje Cię widmo utonięcia w papierkowej robocie, obowiązki nałożone przez ustawę i kary finansowe, które czekają tych, którzy nie dopełnią wszystkich wymagań. Faktycznie, prowadzenie ksiąg nie należy do rzeczy najłatwiejszych, jednak tu z pomocą przychodzą określone firmy złożone ze specjalistów.

Jednoosobowa działalność gospodarcza to często bardzo dobre wyjścia dla osób, które działają jako tzw. freelancerzy. Pracodawcy kierują się do nich, kiedy potrzebują profesjonalnej usługi wykonanej przez kogoś z zewnątrz, co sprawia, że takie osoby mają wiele źródeł przychodu. Elastyczne podejście i dobre zarządzanie czasem może sprawić, że taki człowiek orkiestra zarobi więcej, niż gdyby pracował na etacie. Nie mówiąc już o tym, że można sprawdzić, czy na pewno bycie własnym szefem to coś dla nas. Jednak taki krok to w żadnym wypadku nie jest zabawa, a duże wyzwanie, które łączy się z szeregiem dodatkowych obowiązków poza wykonywaniem samych zleceń. Jednym z nich jest obowiązek prowadzenia księgowości. I tutaj wiele osób pokręci nosem i stwierdzi, że może jednak nie będzie to kierunek dla nich. Fakt, papierkowa robota bywa demotywująca, zwłaszcza w momencie, kiedy ewentualna pomyłka może skutkować dotkliwą karą finansową. I tutaj pojawia się taki byt, jakim jest kancelaria finansowa. Z jej pomocą możemy skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na pracy. Całą resztą zaopiekują się profesjonaliści. A to nie wszystko, bo samo prowadzenie księgowości, jakkolwiek ważne, może być tylko wycinkiem oferowanych usług, które znacznie ułatwią nam życie.

Kancelaria Finansowa CLEAR

Jeśli potrzeba jest godna zaufania, sprawdzona kancelaria finansowa, Warszawa mieści siedzibę Kancelarii Finansowej CLEAR. Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą ma się obowiązek prowadzenia:

 

  • rejestrów VAT (jeśli jest się czynnym podatnikiem VAT),
  • ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych (przy zakupach powyżej 10 tys. złotych),
  • ewidencji wyposażenia (przy elementach wyposażenia o wartości powyżej 1,5 tys. zł).

Może wygląda to niepozornie, jednak w istocie wymaga czasu, pamięci i - co tu dużo mówić - nerwów. Kancelaria finansowa może nas od tego odciążyć, a nawet zaoferować znacznie więcej. W przypadku Kancelarii Finansowej CLEAR są to różne usługi dodatkowe: od porad prawnych świadczonych przez dyspozycyjnych specjalistów ze współpracującej kancelarii prawnej, przez wsparcie IT po takie rzeczy jak załatwienie ubezpieczenia do leasingowanego pojazdu.

Kancelaria finansowa dostępna... online

W ramach świadczonych przez Kancelarię Finansową CLEAR usług, Klient otrzymuje darmowy dostęp do wirtualnej platformy księgowej, dzięki której z każdego miejsca na Ziemi i o każdej porze, o ile ma dostęp do Internetu, może nadzorować wykonywane operacje. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w rzeczywistości, która zastała nas w 2020 roku i wciąż utrzymuje nas raczej na odległość od innych ludzi. Kancelaria Finansowa CLEAR traktuje wszystkich swoich Klientów indywidualnie i stawia sobie za cel realizację ich potrzeb i ułatwianie działania w przestrzeni gospodarczej. Kancelaria posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów, jak również Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego, a na jej witrynie można zapoznać się z wieloma referencjami, które wprost odnoszą się do przeprowadzonych działań, które wspomogły określone biznesy.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).