Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Zarzadzanie

Miły benefit dla pracowników? Wybierz owoce!

office | Przestrzeń dla biznesu

Pracodawcy mają często trudny orzech do zgryzienia pod kątem dopasowania właściwych benefitów dla pracowników. Większość działalności gospodarczych potrzebuje kadry zmotywowanej, odpowiedzialnej, wykwalifikowanej, a rekrutacja takich ludzi wymaga zachęt i to nie tylko płacowych, ale również pozapłacowych, niezwykle dobrze wpływających na morale. Jakie dodatki pracownicze wypadają najlepiej w zestawieniach branżowych i gdzie na tym tle znajdują się owocowe czwartki, albo po prostu kosze z owocami przekazywane regularnie zatrudnionym?

Programy dla firm – rodzaje, przeznaczenie, sposób dostępu

office | Przestrzeń dla biznesu

Wybór oprogramowania firmowego jest bardzo ważny, dlatego przed zdecydowaniem się na jego zakup warto poznać bliżej dostępne propozycje.

Tłumaczenia medyczne – co można​ przetłumaczyć?

office | Przestrzeń dla biznesu

Tłumaczenia medyczne to jedne z najbardziej wymagających tłumaczeń. Przydatna jest również znajomość pojęć chemicznych czy biologicznych. Specjalista oferujący takie usługi musi zatem mieć rzetelne podstawy merytoryczne oraz umiejętności lingwistyczne. Sprawdź, jakie dokumenty podlegają tłumaczeniom medycznym i komu zlecić to zadanie.

Jak założyć sklep internetowy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Oprogramowania komputerowe, a także online cieszą się dużą popularnością ze względu na ich zastosowanie. Pozwalają na korzystanie z wielu funkcji. Mają wbudowane mechanizmy umożliwiające wprowadzanie dokumentów do bazy danych, przetwarzania wielu informacji cyfrowych, generowanie dokumentów czy też automatyzację zadań.

Aplikacje komputerowe coraz częściej stosuje się z wykorzystaniem chmury obliczeniowej, a także sztucznej inteligencji. Można je połączyć w jeden zorganizowany, synchronizowany system zarządzania w firmach, przedsiębiorstwach. Korzystanie z programów jest możliwe także zdalnie. Jest to świetne rozwiązanie w aktualnych czasach.

Tajemniczy Klient - jak wpływa na optymalizację sprzedaży?

office | Przestrzeń dla biznesu

Zawód Tajemniczego Klienta cieszy się coraz większą popularnością. Firmy chętnie korzystają z tego typu rozwiązań w celu ustalenia, co funkcjonuje dobrze, a o co należy jeszcze zadbać i usprawnić. Jest to z pewnością jeden ze skuteczniejszych sposobów na poprawienie jakości świadczonych usług. Jak badanie typu Tajemniczy Klient wpływa na sprzedaż?  Podpowiadamy.

Kto może liczyć na dodatkowy urlop wypoczynkowy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Urlop wypoczynkowy gwarantuje każdemu pracownikowi Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej oraz prawo europejskie. Jego długość uzależniona jest od stażu pracy i wykształcenia.

Poznaj korzyści, płynące z outsourcingu kadr!

office | Przestrzeń dla biznesu

Współpraca z zewnętrznym podmiotem stanowi rozwiązanie, mogące w znaczącym stopniu usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jedną z usług w tym sektorze jest outsourcing kadr.

Opieka nad osobami starszymi to odpowiedzialna praca na pełen etat

Osoby, które zdecydowały się podjąć opiekę nad seniorem najczęściej wypalają się, po krótkim okresie pełnienia tej funkcji.

Jak uniknąć chaosu i stresu podczas przeprowadzki firmy?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Do przeprowadzki biura trzeba się dobrze przygotować i zaplanować ją krok po kroku. Przenoszenie pojedynczych kartonów do nowego miejsca może spowodować większy chaos, niż kiedy przeprowadzkę zrobimy sprawnie w kilka dni. Jak uniknąć bałaganu i stresu przy przeprowadzce firmy.

Propozycja dla przedsiębiorców: wirtualne biuro

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Nie każda firma potrzebuje do sprawnego funkcjonowania własnego biura - do takiego wniosku w 1994 roku doszedł Ralph Gregory. Spostrzeżenie to nasunęło Gregory'emu pomysł na firmę, której zadaniem było odciążanie innych firm z obowiązku prowadzenia licznych spraw biurowych. Propozycja ta, która nosi miano wirtualnego biura, jest dziś rozwiązaniem cieszącym się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Warto zastanowić się zatem, dlaczego.