Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Zarzadzanie

Rewolucja w Mieszkaniach Współdzielonych

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Mieszkania współdzielone, coraz bardziej popularne wśród młodych profesjonalistów i studentów, przynoszą rewolucję na rynku nieruchomości. To nowe podejście do mieszkania zakłada dzielenie przestrzeni i kosztów z innymi, co może przynieść wiele korzyści, zarówno ekonomicznych, jak i społecznych. W erze rosnących cen nieruchomości i życia w szybkim tempie, mieszkania współdzielone stają się praktyczną alternatywą dla tradycyjnych form zamieszkania.

Jak założyć sklep internetowy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Oprogramowania komputerowe, a także online cieszą się dużą popularnością ze względu na ich zastosowanie. Pozwalają na korzystanie z wielu funkcji. Mają wbudowane mechanizmy umożliwiające wprowadzanie dokumentów do bazy danych, przetwarzania wielu informacji cyfrowych, generowanie dokumentów czy też automatyzację zadań.

Aplikacje komputerowe coraz częściej stosuje się z wykorzystaniem chmury obliczeniowej, a także sztucznej inteligencji. Można je połączyć w jeden zorganizowany, synchronizowany system zarządzania w firmach, przedsiębiorstwach. Korzystanie z programów jest możliwe także zdalnie. Jest to świetne rozwiązanie w aktualnych czasach.

Tajemniczy Klient - jak wpływa na optymalizację sprzedaży?

office | Przestrzeń dla biznesu

Zawód Tajemniczego Klienta cieszy się coraz większą popularnością. Firmy chętnie korzystają z tego typu rozwiązań w celu ustalenia, co funkcjonuje dobrze, a o co należy jeszcze zadbać i usprawnić. Jest to z pewnością jeden ze skuteczniejszych sposobów na poprawienie jakości świadczonych usług. Jak badanie typu Tajemniczy Klient wpływa na sprzedaż?  Podpowiadamy.

Kto może liczyć na dodatkowy urlop wypoczynkowy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Urlop wypoczynkowy gwarantuje każdemu pracownikowi Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej oraz prawo europejskie. Jego długość uzależniona jest od stażu pracy i wykształcenia. Istnieje jednak grupa osób, mogących skorzystać z dodatkowych, wolnych dni. Warto wiedzieć, kto zalicza się do tego uprzywilejowanego grona.

Poznaj korzyści, płynące z outsourcingu kadr!

office | Przestrzeń dla biznesu

Współpraca z zewnętrznym podmiotem stanowi rozwiązanie, mogące w znaczącym stopniu usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jedną z usług w tym sektorze jest outsourcing kadr. Warto wiedzieć, jakie są jego zalety.

Opieka nad osobami starszymi to odpowiedzialna praca na pełen etat

Osoby, które zdecydowały się podjąć opiekę nad seniorem najczęściej wypalają się, po krótkim okresie pełnienia tej funkcji.

Jak uniknąć chaosu i stresu podczas przeprowadzki firmy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Do przeprowadzki biura trzeba się dobrze przygotować i zaplanować ją krok po kroku. Przenoszenie pojedynczych kartonów do nowego miejsca może spowodować większy chaos, niż kiedy przeprowadzkę zrobimy sprawnie w kilka dni. Jak uniknąć bałaganu i stresu przy przeprowadzce firmy.

Propozycja dla przedsiębiorców: wirtualne biuro

office | Przestrzeń dla biznesu

Nie każda firma potrzebuje do sprawnego funkcjonowania własnego biura - do takiego wniosku w 1994 roku doszedł Ralph Gregory. Spostrzeżenie to nasunęło Gregory'emu pomysł na firmę, której zadaniem było odciążanie innych firm z obowiązku prowadzenia licznych spraw biurowych. Propozycja ta, która nosi miano wirtualnego biura, jest dziś rozwiązaniem cieszącym się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Warto zastanowić się zatem, dlaczego.

Twoja strona firmowa kontra hakerzy – czy na pewno możesz być pewien zwycięstwa?

office | Przestrzeń dla biznesu

Kiedy budujesz dom, obserwujesz, jak robotnicy wylewają fundamenty, stawiają ściany i kładą dach. Gdy budowa się zakończy, przeprowadzasz roboty wykończeniowe, a potem urządzasz się jak u siebie. Ale czy natychmiast po zakończeniu pozostawiasz budynek samemu sobie i przestajesz dbać o jego bezpieczeństwo? Oczywiście, że nie. Więc dlaczego postępujesz w ten sposób z cyfrową siedzibą swojej firmy – witryną WWW i porzucasz ją wraz z marką przedsiębiorstwa na łaskę hakerów?

Biznesowy dualizm

office | Przestrzeń dla biznesu

Dualizm, w znaczeniu religijnym, przedstawia nam rzeczywistość ścierających się dwóch biegunów. Wymiar materialny, który kojarzony jest ze złem, i związanymi z nim pokusami, stanowi kontrapunkt dla świata duchowego, tego dobrego, natchnionego i objawiającego prawdę. Człowiek jest istotą, która odróżnia się od zwierząt, uwięzioną w ciele transcendentalną cząstką, czyli duszą. My możemy ją wzmacniać, upiększać lub wręcz odwrotnie, swoimi czynami, zaniedbywać, spłycać, unieważniać.