Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Marketing

Analiza wyników sprzedaży a kierowanie zespołem sprzedażowym - jak monitorować osiągnięcia pracowników i motywować ich do lepszy

office | Przestrzeń dla biznesu

Jak analizować wyniki sprzedaży, aby podejmować właściwie decyzje i lepiej motywować pracowników? Poza wnikliwym spojrzeniem na liczby warto również dokładnie przyjrzeć się czynnikowi ludzkiemu. W jaki sposób możemy to zrobić? Jakich narzędzi użyć, aby analiza wyników sprzedaży była pełna?

Marketing rekrutacyjny – kilka kroków, by znaleźć idealnego kandydata

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Powoli kończą się złote czasy dla pracodawców i nastaje era pracownika. Oznacza to, że w wielu branżach firmy muszą się postarać, by do ich szeregów dołączali Ci najlepsi z najlepszych. Jak przekonać wykwalifikowanych specjalistów do udziału w danej rekrutacji? Odpowiedzią jest marketing rekrutacyjny.

Realizacja usług marketingowych – wewnątrz czy przez agencję?

office | Przestrzeń dla biznesu

Trend outsourcingu od kilku lat występuje w wielu branżach i najwyraźniej zadomawia się w nich na dobre. Zlecanie wykonywania określonych prac na zewnątrz stało się nie tylko doraźną metodą na wsparcie projektów, przy których brakuje zasobów ludzkich, ale również sposobem na długofalową realizację działań z różnych obszarów – od outsourcingu kadr i płac, przez księgowość i call center, aż po realizację strategii marketingowych. No właśnie – czy wsparcie agencji reklamowej zawsze jest konieczne? Co przemawia za skorzystaniem z usług zewnętrznej, wyspecjalizowanej firmy marketingowej, a co za zatrudnieniem specjalisty wewnątrz struktury przedsiębiorstwa?

Dmuchańce reklamowe jako skuteczna forma promocji firmy

office | Przestrzeń dla biznesu

Każdy przedsiębiorca dąży do tego, aby jak najskuteczniej wypromować swoją działalność. Obecnie dostępnych jest bardzo wiele form reklamy, co skłania poszczególne firmy do wypróbowania różnych opcji. Działy odpowiedzialne za marketing danej marki nieustannie poszukują możliwie najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które dałyby jej przewagę nad konkurencją.

Skuteczna promocja muzyki na YouTube

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

YouTube to nie tylko jedna z największych platform do udostępniania treści wideo, ale również kluczowe miejsce dla artystów muzycznych pragnących promować swoje utwory. Skuteczna promocja muzyki na YouTube może być decydująca dla kariery muzycznej, umożliwiając zwiększenie zasięgu i budowanie lojalnej bazy fanów. W tym artykule zbadamy, jak maksymalnie wykorzystać potencjał YouTube, z naciskiem na znaczenie, jakie ma korzystanie z profesjonalnego studia nagraniowego, podkładów muzycznych i aranżacji.

Jakie wyzwania realiów mediów społecznościowych stoją przed marketerami?

office | Przestrzeń dla biznesu

Media społecznościowe to dzisiaj nieodłączny element strategii marketingowych. Cieszą się one ogromną popularnością, umożliwiając firmom dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Jednak wraz z rozwojem platform społecznościowych pojawiają się również nowe wyzwania. Jeśli jesteś odpowiedzialny za działania marketingowe w swojej firmie, powinieneś być świadomy tych problemów i umieć odpowiednio na nie reagować.

WIELKA GALA MAGAZYNU TYGRYSY BIZNESU - zapraszamy do udziału!

office | Przestrzeń dla biznesu

9 grudnia 2022 roku w ekskluzywnych wnętrzach Regent Warsaw Hotel Magazyn TYGRYSY Biznesu ogłosi listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju – TYGRYS Biznesu 2022 oraz Diamenty Tygrysów Biznesu 2022.

Jak zwiększyć sprzedaż w witrynie internetowej e-commerce?

office | Przestrzeń dla biznesu

Badanie firmy Forrester wykazało, że około 97% osób odwiedza witrynę bez powodu, a tylko 3% odwiedzających podejmuje ukierunkowane działania. Wiele sklepów internetowych próbuje zwiększyć ten odsetek, inwestując więcej pieniędzy w reklamę. Ale jest kilka prostych sposobów na zwiększenie sprzedaży bez dodatkowych inwestycji. Mówi o nich Elizaveta Omelchenko, marketer Ringostat, platformy do śledzenia połączeń, telefonii i kompleksowej analityki.

Długopisy z logo – jak zaprojektować nadruk?

office | Przestrzeń dla biznesu

Szukasz gadżetów reklamowych, które pomogą rozpowszechnić wizerunek Twojej marki, trafią w gusta klientów i jednocześnie będą tanie? Rozwiązaniem mogą okazać się długopisy z logo. Obecnie zamówisz je w wielu miejscach i możesz wybierać z przeróżnych modeli, aby stworzyć idealny przedmiot promocyjny. Jak jednak zaprojektować nadruk wpadający w oko, zapadający w pamięć i wyraźnie odznaczający się na powierzchni długopisu? Czym powinno cechować się logo umieszczane na takich akcesoriach reklamowych? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

12 edycja Poland & CEE Retail Summit 2022

office | Przestrzeń dla biznesu

Połączmy ponownie nasze serca i umysły podczas największego wydarzenia dla branży retail/CPG! Cały kongres będzie mieć miejsce na jednym piętrze, o powierzchni wygodnej dla 1200+ osób GLOBAL EXPO Warszawa.