Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Newsletter - najskuteczniejsze narzędzie w e-biznesie

Czy już wiesz, na czym polega istota sukcesu partnerów, którzy rzeczywiście zarabiają? Otóż potrafią oni zaakceptować jedną rzecz. Klient nie kupi od razu. Do tego potrzeba zaufania, nawiązania kontaktu. Musi się on przekonać, że firma zasłużyła na jego zainteresowanie.

Do tego służy system e-mailingu. Możesz kierować internautów na naszą stronę główną www.sukcespro.pl, by zaprenumerowali bloga. Wtedy ja zajmę się newsletterem.

Jeśli chcesz samemu budować Swoją listę adresową, a warto, to zainteresuj się systemem do e-mailingu [FUMP]. Wykupiłem na niego licencję i korzystam, do tej pory bardzo dobre się sprawuje.

Posiada wiele zaawansowanych funkcji: newslettery, automatyczne wysyłanie maili, personalizacja wiadomości i setki innych. Praktycznie nieograniczona liczba kont.

Oprogramowanie stawia się na własnym serwerze. Potrzebna obsługa plików CGI. Możesz zlecić instalację systemu naszemu informatykowi, za co pobiera ekstra 200 zł. Sądzę, że jak przeczyta się poradniki i samouczki dołączone do ProfiMaila, nie powinno być problemu.

Podpatrz, jak u nas wygląda zbieranie adresów. Prosty formularzyk w widocznym miejscu na stronie, na blogu. Ci naprawdę zainteresowani go wypełnią i wpiszą się na subskrypcję.

Po pierwsze - nie spamuj. To był mój błąd, kiedy zaufałem pewnemu guru od marketingu. Potrafiłem napisać czysto marketingową ofertę i wysłać ją do klientów. A przecież nie o to chodzi. Przecież sprzedaż to ma być nawiązywanie relacji.

Pisz o tym, co interesuje ludzi po drugiej stronie. Przykład:

Ok, jakiś czas temu napisał do mnie Michał Toczyski ze szczególnie wartościową informacją. Do Polski przyjeżdża Tad Witkowicz, miliarder, który emigrował do Ameryki, tam z czasem dorobił się na światłowodach.

Wprowadził dwie spółki na NASDAQ, trzecią sprzedał, otworzył Venture Capital. W październiku na konferencji opowie o swoich przygodach z biznesem.

http://www.sukcespro.pl/p-1-mentora/szkolenia/seminarium-alternatywne.html

Proste. Bez tajnych, ukrytych i niewiarygodnych sztuczek skutecznej perswazji. I najważniejsze: to działa.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).