Free cookie consent management tool by TermsFeed Generator

Patronat Mentora.pl - Mój Start-up - Import z Chin, 18 października 2014, Wrocław

Warsztaty „Import z Chin” są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. W ciągu jednego dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. A dodatkowo tylko w tej edycji warsztatów:

- dowiesz się co warto i w jaki sposób importować,

- krok po kroku poznasz sposoby realizacji zamówień,

- uzyskasz informacje na temat opłat celnych i ogólnej opłacalności biznesu,

- poznasz możliwe sposoby transportu oraz dokumenty importowe.

Możesz nastawić się na rzetelne i przede wszystkim prawdziwe informacje! Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację sali szkoleniowej w centrum Warszawy, stałą przerwę kawową oraz lunch.

Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie  oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe.

Więcej informacji na stronie http://moj-startup.pl/importzchinwroc