Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Recenzja

Security Operation Center – czym jest i dlaczego warto wdrożyć SOC?

office | Przestrzeń dla biznesu

Bezpieczeństwo danych to jedna z istotniejszych spraw w każdej firmie. Jednak uchronienie się przed atakami hakerów, wirusami  i innym złośliwym oprogramowaniem wcale nie jest takie proste.

Opieka nad osobami starszymi to odpowiedzialna praca na pełen etat

Osoby, które zdecydowały się podjąć opiekę nad seniorem najczęściej wypalają się, po krótkim okresie pełnienia tej funkcji.

Za darmo. Przyszłość najbardziej radykalnej z cen

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Patronat Mentora.pl! Na tym, co za darmo, możesz nieźle zarobić. Najnowsza książka autora głośnego Długiego ogona.

Inwestowanie w wartość

Hubert Zawrzykraj | Przestrzeń dla biznesu

Na rynku wydawniczym można znaleźć bardzo wiele pozycji książkowych podejmujących tematykę inwestycyjną, jednak „Inwestowanie w wartość” Arnolda Glena zasługuje na uwagę ze względu na nowatorski sposób połączenia wybranych koncepcji inwestycyjnych.

Jak dojść do fortuny prowadząc firmę w Internecie?

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Jak reklamować się niskim kosztem drastycznie zwiększając sprzedaż? Jak zbudować naprawdę hipnotyczną i dochodową stronę WWW? Jak pisać maile tak, by subskrybenci je czytali i zrobili to, czego od nich oczekujesz?

Zarządzanie wartością klienta

Michał Toczyski | Młoda Krew Biznesu

Czynnikiem, który decyduje o sukcesie bądź porażce finansowej firmy jest w dużym stopniu jej umiejętność właściwej obsługi Klienta. Przedsiębiorstwa przestają gonić za jak największą liczbą odbiorców. Uczą się zwiększania wartości sprzedaży na rynku, który już opanowali.

Marketing stosowany przez najlepsze kasyna na świecie

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Dlaczego Los Angeles jest tak chętnie odwiedzanym miastem w USA? Dlaczego ludzie przyjeżdżają tam, wydają pieniądze i wracają szczęśliwi do domów? Marketing impulsowy pokazuje w jaki sposób najlepsze kasyna zdobywają klientów - i dochody.

Jak lepiej poukładać swoje życie, a także zacząć zarabiać poprzez programy partnerskie?

Łukasz Kacprowicz | Młoda Krew Biznesu

Jedni zarabiają dzięki nim na swoje utrzymanie, drudzy dorabiają sobie kilkadziesiąt złotych kieszonkowego. Tomasz Urban, jeden z najlepiej zarabiających partnerów dzieli się doświadczeniami w swojej pierwszej książce. Zainteresuje ona zarówno osoby, które upatrują internet jako swoje główne źródło dochodów, a także rozpoczynających swoją przygodę z własnym biznesem.

The best of… Wdrażanie strategii dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej

Łukasz Kacprowicz | Młoda Krew Biznesu

Jest to książka przede wszystkim dla członków wysokiego kierownictwa oraz dla menedżerów aspirujących do tych pozycji w strukturze firm. Przedstawia ona system przenoszenia strategii na konkretne inicjatywy, projekty i działania na poziomie operacyjnym tak, aby firma działała spójnie i skutecznie.

Milion w zasięgu ręki

Michał Toczyski | Wiedza dla Sukcesu

Czy chcesz zdobyć miliony i stać się bogatym? To poczekaj jeszcze 30 lat, a przy odrobinie szczęścia i sprzyjającej gospodarce zrealizujesz ten cel. Opowiada o tym Maciej Karsznia w swojej książce Milion w zasięgu ręki.