Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

5 pomysłów na dekorację biura e-sklepu… kartonami

office | Przestrzeń dla biznesu

W dobie mody na bycie ekologicznym, warto pomyśleć o tym na poważnie już na etapie aranżacji biurowej przestrzeni. Zwłaszcza, jeżeli dbać o ekologię w swoim biznesie lub twój sklep online sprzedaje naturalne produkty różnego rodzaju. Wtedy pudełka kartonowe mogą być idealnym i bardzo designerskim rozwiązaniem.

 

 

 

 

Eko design
 
 
Ekologiczne spojrzenie na wzornictwo towarzyszy projektantom już od wielu lat. Designerzy z całego świata tworzą coraz ciekawsze projekty, wykorzystując do nich produkty pochodzące z recyklingu. Słynna polska impreza Przetwory co roku ściągała projektantów z całego świata, pragnących pokazać siebie i swoje idee w ekologicznych i w pełni recyklingowych dziełach.
 
 
Eko aranżacja biura
 
 
Branża e-commerce jest współcześnie najprężniej rozwijającą się odnogą handlu. Wiele sklepów stawiając na budowanie długich relacji z klientami dba o budowanie własnego wizerunku w wielu sferach – od nienagannej obsługi klienta na najwyższym poziomie po ekologiczne podejście do wysyłek itd. Jeżeli dodatkowo sklep zajmuje się sprzedażą towarów naturalnych (np. herbat i kaw, przypraw, artykułów dla dzieci, do wystroju wnętrz, odzieży szytej ręcznie itp.) może wzmocnić swój przekaz i promować swój sklep docierając do wybranej grupy odbiorców także dzięki np. aranżacji własnego biura. Pudełka kartonowe to najlepszy materiał na atrakcyjne i modne wyposażenie biura.
 
 
Pudełka kartonowe elementem designu
 
 
Pudełka kartonowe mogą być w biurze wykorzystane na nieskończenie wiele kreatywnych sposobów. Stworzą klimatyczną i spójną z przekazem twojej firmy przestrzeń. Pracownicy i klienci z pewnością docenią twoje niecodzienne pomysły i zaangażowanie. A to przełoży się także na twoje zyski.
 
 
Pomysły na pudełka kartonowe w przestrzeni biurowej:
 
 
1.Szafka na dokumenty 
 
 
Do montażu takich szafek z pułkami potrzebne są pudełka po pizzy i duże pudełka kartonowe, które posłużą za moduł szafki, a te od pizzy za szuflady. Takie szafki mogą stać obok biurka każdego z pracowników i służyć do przechowywania drobiazgów biurowych.
 
 
2. Podstawka pod laptopy pracowników
 
 
Można taką podstawkę wykonać również z pudełka po pizzy. Podstawkę należy odpowiednio złożyć, aby utrzymywała komputer w przechyleniu 25 stopni. To nie tylko praktyczne rozwiązanie – łatwiej się pracuje i chłodzi komputer, lecz także niezwykle designerski gadżet, który będzie dobrze wyglądał.
 
 
3. Obrazy
 
 
Kartonowe pudełka mogą także być wykorzystane jako obrazy. Jeżeli np. w biurze dominującą kolorystyką jest pomarańcz i granat, wystarczy jednakowe pudełka pomalować w najróżniejsze esy floresy, kropki, pasy, w tych dwóch kolorach. Obrazy tak przygotowane rozmieść na ścianach firmy – przy sekretariacie oraz w przestrzeni open space.
 
 
4. Lampy
 
 
Zamiast wydawać fortunę na oświetlenie biura, kup kartonowe designerskie lampy i żyrandole młodych polskich projektantów – wesprzesz polski design i młodych artystów, zaoszczędzisz i stworzysz niepowtarzalny klimat w biurze.
 
 
5. Kolorowe ścianki działowe
 
 
Pudełka kartonowe możesz także pociąć w nakładane na siebie moduły. Gdy je pomalujesz w kolory, które chcesz, aby dominowały w firmie, możesz z nich zbudować niezwykle oryginalne i pozytywne ścianki działowe w biurze.
 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).