Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Zasady publikowania artykułów w portalu biznesowym Mentora.pl

Klikając link Dodaj artykuł >> oświadczam, że zapoznałem się z poniższymi zasadami i w pełni je akceptuję.

Publikujemy przesyłane do nas artykuły w portalach www.mentora.pl i www.knowmore.pl. Tekst powinien być unikalny, tzn. temat może już występować w innym miejscu w internecie, ale treść powinna być inaczej napisana specjalnie na potrzeby naszego portalu. Bierze się to z tego, że weryfikujemy obecność każdego artykułu w wyszukiwarce Google.

Artykuł możesz dodać przez panel klikając w link poniżej tego tekstu. O każdym artykule jesteśmy powiadamiani. Jeśli artykuł jest unikalny i wartościowy merytorycznie (nie ma charakteru artykułu sponsorowanego), opublikujemy go w terminie do 2 dni roboczych.

Ograniczaj dodawanie linków do własnej strony internetowej w artykule. Niepodlinkowany adres Twojej strony może się pojawić jako przypis pod tekstem. Unikaj wyrazów nacechowanych marketingowo ("wiodąca firma", "lider branży", "najlepsza oferta"). 

Publikujemy artykuły z następujących kategorii:

Mentora.pl - o charakterze poradnikowym i informacyjnym, w tym finanse firmy, marketing, negocjacje, sprzedaż, psychologia biznesu, zarządzanie przedsiębiorstwem, strategia, start-up, gospodarka.

KnowMore.pl - o charakterze popularnonaukowym, w tym informacje o ciekawych wynikach badań, innowacjach technologicznych, ekologia, gospodarka, kultura, nauka, styl życia, szybka nauka, technologia i gadżety, zdrowie i uroda, muzyka, sport, rozrywka, turystyka, dom i ogród, hobby i zainteresowania, fotografia, kino i teatr, czas wolny, miłość, motoryzacja, społeczeństwo/psychologia.

Publikując artykuł oświadczasz, że posiadasz do niego majątkowe prawa autorskie i przekazujesz je na wszelkich polach eksploatacji właścicielowi portalu Mentora.pl albo KnowMore.pl, tj. Scorise Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, NIP 5213671548, REGON 147240090, KRS 0000509320). Dołączając zdjęcia lub inne grafiki, tabele, schematy do artykułu oświadczasz, że masz prawo do ich publikacji oraz udzielasz nam nieodwołalnej licencji do ich publikowania i posługiwania się nimi. Oświadczasz też, że artykuł dodajesz dobrowolnie, nie łamie on przepisów o prawach autorskich i prawach pokrewnych oraz pozwalasz nam na wykorzystywanie go w innych portalach i serwisach internetowych należących do Scorise Sp. z o.o. Artykuł może zostać usunięty na żądanie autora przesłane na nasz adres e-mail. Dodając artykuł oświadczając, że zrzekasz się wynagrodzenia finansowego za jego publikację.

Powyższe zasady mogą ulec zmianie i zmiana będzie dotyczyła artykułów dodanych po dniu wprowadzenia zmiany.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: office@scorise.com.

Data aktualizacji zasad: 30-09-2014