Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Wskazówki dla korety

1. Sprawdzasz poprawność nagłówka. Po opublikowaniu wpisu na stronie głównej tytuł musi się mieścić w jednej linijce.

2. Sprawdzasz kategorie.

3. Sprawdzasz dodane obrazki. Jeśli jest obrazek drugi, a brak miniatury, to za pomocą programu graficznego przeskaluj go do odpowiednich rozmiarów (120x100 pikseli) i załaduj. W opisie musi być podane źródło zdjęcia.

4. Skrót tekstu powinien być oddzielony za pomocą przycisku "Czytaj więcej"("split summary at a cursor / join summary"). Skrót nie powinien zawierać formatowania. Niech jego długość wynosi 3 do 4 linijek.

Odznaczasz pole "Pokaż wstęp w pełnym artykule".

5. Kopiujesz treść wstępu do drugiej części tekstu i pogrubiasz go za pomocą flagi: <strong>treść wstępu</strong>

6. Treść sprawdzasz pod kątem stylistycznym, gramatycznym, ortograficznym. W przypadku zbyt wielu rażących błędów, możesz zwrócić tekst autorowi do poprawy.

7. Sprawdzasz listę załączników. Jeśli wśród nich znajdują się pliki niepotrzebne bądź niespełniające wymagania regulaminu, usuń je.

8. Jeśli artykuł w tej formie nadaje się do publikacji, to rozwiń menu "Opcje publikacji" i zaznacz "Do publikacji" oraz "Strona główna".

Portret użytkownika Adrian Lipko

OK

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).