Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Inspirujący początek dnia

Każdy z nas chce przeżyć dzień najlepiej, jak potrafi. Dlatego właśnie zwróć uwagę na jego początek. Chwilę po obudzeniu przeciągasz się, wstajesz, ćwiczysz. Stwórz Swój własny rytuał, dzięki któremu zdobędziesz energię i chęć do działania. Może warto poczytać inspirującą książkę? Rozwiązać krzyżówkę albo napisać tekst? Do Ciebie należy decyzja, co zrobisz na początku dnia, by się rozbudzić i naładować pozytywną energią.

Wykonuj to codzienne, aż się przyzwyczaisz. Dopiero wtedy przychodzą najlepsze wyniki. Zaczynajmy dzień, jak tego pragniemy.

Portret użytkownika Łukasz Kacprowicz

Prawda, wiele zależy od udanego poranka. Jednak z tym też nie należy przesadzać. Bo może się nagle okazać, że dzień w dzień np. jeździmy rano na rowerze w pobliskim lesie, lub pływamy w basenie, aż tu nagle wypada delegacja, gdzie nie będzie roweru, lasu ani basenu.

Nagle okazuje się, że całe dnie są zmarnowane, bo nie można się o poranku naładować energią.

Wynika z tego, że rano warto robić tylko to, co wszędzie, jak pisanie tekstu, czytanie, ewentualnie jakieś ćwiczenia, które można będzie też wykonać np. w pokoju hotelowym, a nie wymagają wożenia ze sobą sztangi.

Portret użytkownika Michał Toczyski

Nikt nie powiedział, że ten początek dnia ma być zawsze taki sam. Jednego dnia biegam, innego podnoszę sztangę lub robię pompki. To też sport, pewien rytuał.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).