Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Platynowe Praktyki Dziennikarskie

Platynowe Praktyki Dziennikarskie w portalu stanowią dla Ciebie nowe, ciekawe wyzwanie, dzięki któremu sporo się nauczysz i zdobędziesz kolejne doświadczenia.

Napisałeś w życiu już niejeden tekst, artykuł, reportaż. Z naszym zespołem zyskujesz szansę na pokazanie światu Swoich dzieł! To okazja do wyrażenia swoich poglądów, opinii i ukazania różnych punktów widzenia danego tematu.

Masz do dyspozycji różne formy pisanego tekstu. Mogą być to newsy, felietony czy reportaże na wybrany temat. Nie narzucamy Ci działu, który powinieneś zgłębiać, zatem dajemy Ci wolną rękę.

Z Platinum Group rozwijasz się. Wskazujemy, jakie tematy mogą wydać się interesujące dla Czytelników. Doradzimy niekiedy, jak napisać wciągający, chwytliwy tytuł… w ten sposób, byś później sam to potrafił.

Na wybranych, najaktywniejszych współpracowników czekają profesjonalne szkolenia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ich temat, to skontaktuj się z nami!

Otrzymujesz także zaświadczenie o współpracy, które możesz dopiąć do Swojego CV. W fachu dziennikarza doświadczenie stanowi wartość nie do przecenienia.

Stałym współpracownikom, którzy regularnie publikują teksty, proponujemy legitymację dziennikarską. Z nią dostaniesz się bezpłatnie na większość targów i otwartych konferencji. Często się zdarza, że ich organizatorzy przygotowują także zestawy dla prasy, a legitymacja uprawnia Cię do ich otrzymania.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę Platinum Group i skontaktuj się z nami!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).