Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Chcesz założyć startup?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Istnieje popularny pogląd przedstawiający przedsiębiorcę jako osobę z wielką wizją i upartą determinacjom. W większości przypadków wizja jest w porządku, ale sukcesy przedsiębiorców wykazały, że skrajna niepewność nowego produktu lub usługi, zwykle wymaga wiele korekt. W dzisiejszych czasach coraz trudniej wyróżnić się w tłumie i przekonać potencjalnych inwestorów, że nasz biznes jest najatrakcyjniejszy. Co zrobić by znaleźć udaną formułę?

 

Najlepiej zbudować skrupulatnie sporządzony biznesplan oraz ramy czasowe określonych etapów wdrażania produktu lub usługi. Dlatego właśnie aplikacja BPlanner.eu został stworzony z myślą o młodych przedsiębiorcach, którzy chcą zaoszczędzić na czasie i finansach.

 

BPlanner.eu daje możliwość wykazania się przedsiębiorczością i zarządzania własnym startupem, tak aby stać się konkurencyjnym kąskiem na rynku. Bplaneer.eu to innowacyjna aplikacja, która w łatwy sposób pomaga zbudować własny biznes od podstaw. Jest narzędziem dla osób, zamierzających wejść na rynek z nowym produktem lub usługą. Platforma prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy planowania biznesowego. Działa w postaci kilku modułów, do których dostęp jest moderowany w zależności od postępów w realizacji projektu i indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Aplikacja podzielona jest na zakładki: Szkicuj, Planuj, Kalkuluj. Moduł Szkicuj umożliwia skorzystanie z nowoczesnych narzędzi biznesowych typu Lean Canvas, Business Model Canvas. Ponadto aplikacja daje możliwość przeprowadzenia szybkiej i automatycznej analizy finansowej planowanego biznesu na kolejne 3 lata.

 

Bplanner.eu to innowacyjna aplikacja, która w łatwy sposób pomaga zbudować własny biznes we wszystkich etapach wdrożenia produktu lub usługi. Jest stworzona dla aktywnie działających start-upowców, osób dopiero planujących chcących otworzyć własną działalność, ale również doświadczonych przedsiębiorców.

 

Docieramy do szerokiej publiczności, każdego dnia, na całym świecie przez:

Web - http://bplanner.eu/

Facebook - https://www.facebook.com/bplannereu

Twitter - https://twitter.com/bplannereu

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).