Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Wydarzenia

Jak zarabiać więcej w Internecie i wykorzystać potencjał marki? Sprawdź!

office | Przestrzeń dla biznesu

Dzisiejsza sprzedaż nie istnieje bez Internetu. Świat skutecznego managementu e-commerce stoi przed przedsiębiorcami otworem.

Najbardziej merytoryczne wydarzenie branży e-commerce już w maju!

office | Przestrzeń dla biznesu

IV edycja eTradeShow już 18 maja 2021 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to najlepsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi i rozszerzenia sieci kontaktów. Event ten to nie tylko bogata oferta firm, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

Patronat medialny Mentora.pl i Scorise - Targi eTradeShow 2021

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

IV edycja eTradeShow zbliża się wielkimi krokami! Poznaj jeszcze lepiej świat e-commerce i zyskaj przewagę nad konkurencją! Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego biznesu?

Zrób krok milowy w rozwoju e-commerce. Odwiedź eTradeShow

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

III edycja targów i konferencji e-commerce eTradeShow odbędzie się 10 września 2020 na PGE Narodowym w Warszawie. To nie tylko pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie, ale także szereg profesjonalnych wykładów stworzonych po to, by rozwinąć sektor e-handlu.

eTrade Show odbędzie się zgodnie z planem. Polski Rząd wydał rozporządzenie w sprawie organizacji targów i konferencji

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Jak wynika z rozporządzenia w Dzienniku Ustaw wydanego przez Radę Ministrów w dniu 29 maja Zgodnie z ustawą z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292 i 1495 oraz z 2020 r. poz. podmioty działalności związane z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, kongresy, konferencje, spotkania mogą odbywać się w nowym reżimie sanitarnym.
Najbliższa edycja targów eTrade Show odbędzie się zgodnie z planem 10 września 2020 na PGE Narodowym!

Nowości i trendy w rozwoju narzędzi Big Data - zarejestruj się bezpłatnie na kongres! 29 marca 2017 r. w Warszawie

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Udział w Big Data Summit będzie dla słuchaczy wyjątkowa okazją, aby dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać, chronić i wykorzystywać rosnące ilości danych w przedsiębiorstwie.

Ogólnopolski Program Instytucje i Produkty Finansowe Roku 2016

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyjęło do grona Laureatów nowych wyróżnionych.

Laureatami Kategorii Bank Spółdzielczy Roku 2016, Instytucja Finanso

Patronat Mentora.pl i Scorise - Zarządzanie wiedzą w organizacji – teoretyczne i praktyczne aspekty kreowania i transferu wiedzy

Każda organizacja ma w swoich rękach potężne narzędzie, którym jest wiedza. Dobrze wykorzystywana może sprzyjać rozwojowi całej firmy.