Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Mentora.pl - Młoda Krew Biznesu

Portal o biznesie dla ludzi ambitnych, którzy wiedzą czego chcą od życia. Przy tworzeniu tej platformy kierujemy się zasadą, że należy robić wszystko, aby młode, rozpalone ambicje i wizje mogły spotykać się z doświadczeniem i wiedzą ludzi sukcesu. Łączymy świat dużych firm ze światem start-upów, aby obydwa mogły się od siebie uczyć.

Użytkownicy otrzymują merytoryczne wsparcie dla odpowiedniego zarządzania swoją karierą w biznesie, a doświadczeni znajdują dozę inspiracji do pobudzania własnej kreatywności. W ten sposób portal kreuje nowe standardy w przekazywaniu praktycznych informacji oraz inicjowaniu współpracy pomiędzy przedsiębiorcami o różnym poziomie doświadczenia.

Mentora.pl to newsy, artykuły, porady, inspirujące nagrania video i ambitna społeczność nie bojąca się wyzwań. A to dopiero początek, bo platforma wciąż dynamicznie się rozwija, zarówno od strony merytorycznej, jak też interaktywnej, a procesowi temu nie będzie końca.

W portalu internauci piszą własnego bloga, gdzie redakcja dba o jego poziom merytoryczny. Znajdziemy tam wybrane nagrania video, użytkownicy dzielą się przemyśleniami i budują sieć kontaktów. Twórcy witryny oferują także praktyki dziennikarskie...

Wypowiedzi twórców witryny:

"- Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdobywanie doświadczenia od samego początku w branży, gdzie zdolność odnalezienia się w każdej sytuacji bywa kluczowa."

"Wspieramy aktywność i przedsiębiorczość wśród młodych ludzi. Pokazujemy spektakularne wzory ludzi, którzy osiągnęli sukces, by inspirować społeczność zgromadzoną wokół projektów."

"Mentora.pl to miejsce dla wszystkich ludzi ze świata biznesu, niezależnie od poziomu wiedzy. Wśród społeczności są zarówno doświadczeni Mentorzy, jak i młodzi przedsiębiorcy z różnym stopniem "wtajemniczenia". Tu potęga wiedzy biznesowej styka się z nieograniczonym potencjałem młodych ludzi."

- Michał Toczyski, koordynator Platinum Group, do której należy vortal.