Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Artykuł sponsorowany

Activatorium: Reaktywacja z Przemkiem Kuśmierkiem (Migam)

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

ACTIVATORIUM powraca! Zapraszamy na pierwsze spotkanie Activatorium po dłuższej nieobecności. Powracamy do serii spotkań, którą otwiera znany i lubiany – Przemek Kuśmierek z Migam.org.

Długopisy reklamowe z nadrukiem – uniwersalne gadżety reklamowe

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

Długopisy reklamowe są bardzo często wykorzystywanym rodzajem gadżetów promocyjnych – dużymi ich atutami jest uniwersalność i niewygórowana cena. Co więcej szeroka oferta długopisów reklamowych z nadrukiem pozwala łatwo dobrać model odpowiadający wizerunkowi firmy.

Ekskluzywny gadżet reklamowy

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

Pendrive reklamowy to jeden z najczęstszych gadżetów wykorzystywanych przez firmy. Czy można sprawić, że masowy gadżet stanie się… ekskluzywny? Jak najbardziej. I to w dość prosty sposób – wystarczy dać mu ekskluzywną pamięć. Pendrive 64GB z pewnością zostanie zauważony przez klientów!

Optymalizacja kosztów w firmie — jak zrobić to skutecznie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Kiedy firma zaczyna mieć kłopoty finansowe lub też mamy wrażenie, że wydatki, które ponosi, są zbyt wysokie, warto zastanowić się nad optymalizacją kosztów. Działanie to umożliwia dogłębną analizę finansową, a następnie wdrożenie działań, które pozwolą na lepsze zarządzanie aktywami przedsiębiorstwa. Takie audyty przeprowadzane są zazwyczaj przez specjalistów, jednak jak zrobić to skutecznie? Podpowiadamy.

Niszczenie dokumentów w firmie - najważniejsze informacje

office | Przestrzeń dla biznesu

Niszczenie akt, zawierających dane osobowe, to istotny etap zarządzania firmową dokumentacją. Chociaż takie zbiory są już przedsiębiorstwu nieprzydatne, nadal mogą sprawić sporo kłopotów, jeśli nie zatroszczymy się o to, by utylizacja przebiegła w bezpiecznych warunkach. Konsekwencje zaniedbań to problemy z prawem i straty wizerunkowe. Dziś podpowiadamy, jak uniknąć tych problemów.

Efektywna promocja firmy - czyli jak zwiększyć sprzedaż i zbudować markę?

office | Przestrzeń dla biznesu

Branża e-commerce rozwija się w prawdziwie zawrotnym tempie, a to z kolei wpływa na fakt, że coraz większa ilość przedsiębiorców, upatruje tam swojej szansy na szybki i efektywny zysk. Internet z całą pewnością gwarantuje nieograniczone możliwości, a także stały rozwój oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Niemniej jednak faktem staje się również to, że w sieci nie wystarcz jedynie być, ale trzeba tam przede wszystkim zaistnieć. Wobec tego konieczna staje się świetnie opracowana i zaaranżowana strategia marketingowa, która jednak powinna być wpasowana idealnie w realia dynamicznie zmieniających się wymagań sieci. Wobec tego przy jej przygotowywaniu niezbędna okazuje się pomoc profesjonalnej agencji. Co można dzięki takiej współpracy osiągnąć?

Jak zwiększyć sprzedaż w witrynie internetowej e-commerce?

office | Przestrzeń dla biznesu

Badanie firmy Forrester wykazało, że około 97% osób odwiedza witrynę bez powodu, a tylko 3% odwiedzających podejmuje ukierunkowane działania. Wiele sklepów internetowych próbuje zwiększyć ten odsetek, inwestując więcej pieniędzy w reklamę. Ale jest kilka prostych sposobów na zwiększenie sprzedaży bez dodatkowych inwestycji. Mówi o nich Elizaveta Omelchenko, marketer Ringostat, platformy do śledzenia połączeń, telefonii i kompleksowej analityki.

Firmowy intranet - co to jest i jak możesz go wykorzystać w Twojej firmie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Spośród wielu narzędzi cyfrowych stosowanych przez przedsiębiorstwa na szczególną uwagę zasługuje firmowy intranet. Choć nadal kojarzy się go przez pryzmat rozwiązania stricte korporacyjnego, to okazuje się, że z potencjału intranetu śmiało mogą skorzystać także firmy z sektora MŚP. W jaki sposób? Tego już dowiesz się z naszego artykułu.

Płyty betonowe elewacyjne – dlaczego ich popularność rośnie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Beton architektoniczny na elewację oczywiście wygląda bardzo nowocześnie, dlatego w dużym stopniu jest to istotny czynnik rosnącej popularności tego rozwiązania. Kluczowa jest też wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Płyty betonowe elewacyjne posiadają jednak jeszcze jedną ważną zaletę – ich montaż jest prosty (wystarczy postępować zgodnie z instrukcją) i tańszy od wielu innych materiałów (klejenie płyt, zwłaszcza tych o dużej wielkości, nie zajmuje wiele czasu, ze względu na wykorzystywane technologie oraz uzyskiwanie niewielkich grubości płyt, więc koszty tzw. robocizny są mniejsze).

Tłumaczenia medyczne – co można​ przetłumaczyć?

office | Przestrzeń dla biznesu

Tłumaczenia medyczne to jedne z najbardziej wymagających tłumaczeń. Przydatna jest również znajomość pojęć chemicznych czy biologicznych. Specjalista oferujący takie usługi musi zatem mieć rzetelne podstawy merytoryczne oraz umiejętności lingwistyczne. Sprawdź, jakie dokumenty podlegają tłumaczeniom medycznym i komu zlecić to zadanie.