Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Artykuł sponsorowany

Gadżety reklamowe na lato

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Gadżety reklamowe to nie tylko drobne upominki dla klientów czy pracowników. To inwestycja w wizerunek marki, która może przynieść długoterminowe korzyści. Dobrze dobrane i zaprojektowane gadżety pozostają w pamięci odbiorców na dłużej niż tradycyjne formy reklamy. Niezależnie od tego, czy są to długopisy, koszulki czy gadżety sezonowe, takie jak parasole czy czapeczki z daszkiem, ich użytkownicy często stosują je codziennie, a to prowadzi do ciągłego eksponowania i utrwalania się marki w oczach klientów i ich otoczenia. A przecież o to Ci chodzi, prawda? Kiedy klient otrzymuje praktyczny i atrakcyjny gadżet, zaczyna kojarzyć markę z pozytywnymi doświadczeniami, co może przekładać się na większą lojalność i zaangażowanie w przyszłości.

Aranżacja biura rachunkowego: jak urządzić przestrzeń w biurze?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Aranżacja biura rachunkowego to kluczowy element sukcesu dla każdej firmy zajmującej się prowadzeniem księgowości i rachunkowości. W dzisiejszym artykule omówimy, dlaczego ważne jest odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni biurowej, jakie korzyści może przynieść taka aranżacja, oraz jakie kroki należy podjąć, aby stworzyć praktyczne i estetyczne środowisko pracy.

Kredyt frankowy – czy można wygrać z bankiem?

office | Przestrzeń dla biznesu

Kredyt frankowy to rodzaj kredytu hipotecznego, który był bardzo popularny w Polsce w latach 2004-2008. Polegał on na tym, że kredytobiorca otrzymywał pożyczkę w złotówkach, ale spłacał ją w przeliczeniu na franki szwajcarskie (CHF). Jednak po 2015 roku kurs franka gwałtownie wzrósł, co spowodowało znaczne podwyższenie rat i zadłużenia kredytobiorców. Wiele osób poczuło się oszukanych przez banki i postanowiło walczyć o swoje prawa na drodze sądowej. Czy jest szansa na wygraną z bankiem? Jakie są możliwe rozwiązania problemu kredytu frankowego?

Analiza wyników sprzedaży a kierowanie zespołem sprzedażowym - jak monitorować osiągnięcia pracowników i motywować ich do lepszy

office | Przestrzeń dla biznesu

Jak analizować wyniki sprzedaży, aby podejmować właściwie decyzje i lepiej motywować pracowników? Poza wnikliwym spojrzeniem na liczby warto również dokładnie przyjrzeć się czynnikowi ludzkiemu. W jaki sposób możemy to zrobić? Jakich narzędzi użyć, aby analiza wyników sprzedaży była pełna?

Czy nauka języka angielskiego dla firm jest potrzebna?

office | Przestrzeń dla biznesu

Niektóre przedsiębiorstwa wymagają podczas rekrutacji znajomości języka obcego. W innych umiejętność taka traktowana była przez wiele lat fakultatywnie, co w późniejszym okresie, gdy firma dokonuje ekspansji na rynki zagraniczne, jest sporym problemem w kontaktach z partnerami innych państw. Rozwiązaniem proponowanym przez szkoły językowe jest skrojona na miarę przedsiębiorstwa nauka języka angielskiego dla firm.

Jak otworzyć własny sklep internetowy z kosmetykami?

office | Przestrzeń dla biznesu

Branża kosmetyczna stale się rozwija i oferuje klientom coraz to nowsze warianty produktów kosmetycznych zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji ciała, twarzy, czy włosów. Jeśli zdecydowaliśmy, że nasz sklep ma być wyposażony w produkty kosmetyczne, warto przemyśleć także kwestie związane m.in. z doborem asortymentu czy działaniami promocyjnymi. Co należy wziąć pod uwagę, decydując się na otworzenie własnego sklepu internetowego z kosmetykami? Podpowiadamy!

Jak rozliczyć podatki online?

office | Przestrzeń dla biznesu

Popularne przysłowie mówi, że w życiu są tylko dwie pewne rzeczy - śmierć i podatki. Do niedawna wizyta w urzędzie skarbowym była sporym kłopotem. Tłok, dezinformacja, problemy z wypełnianiem dokumentów, zaaferowani urzędnicy. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. PIT, czyli roczne zeznanie podatkowe, można wypełnić i wysłać online. Pomoże nam w tym specjalny, bezpłatny program.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze programu do faktur?

office | Przestrzeń dla biznesu

O ile jeszcze kilka lat temu proste programy do faktur miały tylko kilka funkcji i co najwyżej można je było wykorzystać do ułatwienia sobie wystawiania dokumentów sprzedażowych, to nowoczesne aplikacje są dużo bardziej rozbudowane. Jest to świetna wiadomość dla przedsiębiorców, ponieważ mogą w jednym miejscu mieć wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia firmy. Oprócz modułu do wystawiania faktur porządny program zawiera również takie funkcje jak automatyczne generowanie pliku JPK, prowadzenie magazynu oraz generowanie raportów. Jeżeli natomiast firma będzie potrzebowała korzystać z Allegro lub innych platform sprzedażowych, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zintegrować z nimi program do faktur. Pozwoli to zaoszczędzić czas i jednocześnie zwiększy efektywność pracy osób odpowiedzialnych za sprzedaż online.

Dywersyfikacja ryzyka inwestycyjnego – jak to zrobić?

office | Przestrzeń dla biznesu

Inwestowanie pieniędzy na giełdzie papierów wartościowych, na międzynarodowym rynku walutowym Forex, na rynku surowców czy przy lokowaniu środków w instrumenty pochodne rodzi ryzyko utraty części lub całości posiadanej kwoty. Jednak im więcej różnych aktywów znajdzie się w portfelu gracza, tym zasadniczo maleje ryzyko straty całości pieniędzy, ponieważ występuje w tym przypadku efekt dywersyfikacji. Na czym on właściwie polega i dlaczego jest tak ważny w przypadku inwestowania?

Activatorium: Reaktywacja z Przemkiem Kuśmierkiem (Migam)

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

ACTIVATORIUM powraca! Zapraszamy na pierwsze spotkanie Activatorium po dłuższej nieobecności. Powracamy do serii spotkań, którą otwiera znany i lubiany – Przemek Kuśmierek z Migam.org.