Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Scorise Sp. z o.o.

Konstruowanie spójnego wizerunku przedsiębiorstwa jest w dzisiejszych czasach sposobem na zwiększenie widoczności wśród klientów. Agencja kreatywna Scorise z siedzibą w Warszawie oferuje usługi marketingowe dla firm. W dobie Internetu występuje wiele instrumentów pozwalających na innowacyjne rozpowszechnianie Twojej firmy. Począwszy od stworzenia strony internetowej, poprzez projektowanie i programowanie aplikacji internetowych, Scorise zatroszczy się wszystkimi elementami, jakie zoptymalizują działania Twojej firmy, wyróżniając ją na tle konkurencji.

Specjaliści wykorzystując marketing społecznościowy zajmą się prowadzeniem fanpage w social-mediach. Marketing w wyszukiwarkach (AdWords) przyczyni się do zwiększenia znajomości Twojej marki oraz poprawi skutek sprzedażowy. Dzięki wykorzystywaniu narzędzi Public Relations, dotrzemy z komunikatami do mediów stacjonarnych oraz internetowych. Opracowujemy teksty promocyjne i oferty sprzedażowe. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych.

Przedstawione zostały nieliczne sugestie warszawskiej agencji marketingowej. Każda propozycja i pomysł podjęte zostaną pod rozwagę przez wyspecjalizowany zespół Scorise.

Mapa: 
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: 
Michał Toczyski
Adres: 
Al. Reymonta 54
Kod pocztowy: 
01-842
Miejscowość: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Galeria: 
Scorise Sp. z o.o.
Scorise Sp. z o.o.
Scorise Sp. z o.o.
Portret użytkownika Michał Toczyski

Jestem założycielem agencji Scorise, a jednocześnie pasjonatem skutecznego i kreatywnego marketingu. Pomagam Firmom w ich promocji, wskazuję i realizuję dla Nich nowe strategie działania. Działam w marketingu internetowym od 2006 roku.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).