Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Wszystkie

Sklep internetowy z kawą - co trzeba o nim wiedzieć?

office | Przestrzeń dla biznesu

Kawa łagodna, aromatyczna i sugestywna w smaku?

Skarpety uciskowe dla mężczyzn - co warto o nich wiedzieć?

office | Przestrzeń dla biznesu

Żylaki na nogach? A może jeszcze do tego nie doszło, ale czujesz pieczenie, pojawia się obrzęk kostek, a nogi zdają się być ciężkie po całym dniu siedzenia za biurkiem bądź w samochodzie? Jesteśmy dzisiaj szczególnie narażeni na choroby układu żylnego i dolegliwości kończyn dolnych, ale możemy z nimi walczyć. Od tego są skarpety antyżylakowe.

Jaka jest najlepsza herbata, którą można kupić w internecie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Są produkty pierwszej potrzeby, które sprzedamy zawsze. Lockdown dał nieco kuriozalny przykład papierów toaletowych znikających ze sklepowych półek, a w dalszej perspektywie dużego zapotrzebowania na jedzenie na dowóz. Internet to miejsce, w którym ludzie szukają też specjalistycznych produktów, również ciekawych rodzajów herbat. Czy istnieje jeden jej rodzaj, który sprawi, że rozbijemy bank?

Żylaki w młodym wieku - czy można coś zaradzić?

office | Przestrzeń dla biznesu

Żylaki to coś, co kojarzy się nam ze starością, a - jak się okazuje - nie jest to myślenie słuszne. Warto wiedzieć o tym schorzeniu więcej, żeby w porę rozpoznać objawy i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w ogóle jest się w grupie ryzyka. Żylaki powstają bowiem w wyniku wielu zaniedbań, ale mogą być również warunkowane genetyczne.

Kim jest doradca kredytowy i jakie usługi oferuje?

office | Przestrzeń dla biznesu

Kredyt to bardzo popularne dziś narzędzie do sfinansowania działalności firmy, zakupu mieszkania, samochodu czy innego rodzaju niezbędnych rzeczy. Trudno wyobrazić sobie życie bez tego produktu finansowego, jaki oferuje nam niemal każdy bank. Tymczasem w wielu przypadkach zaciągnięcie kredytu jest sprawą skomplikowaną, która wymaga profesjonalnego podejścia. W tej sytuacji może nam pomóc doradca kredytowy. Sprawdzamy, w jaki sposób.

Luksusowa biżuteria - czy sklep online jest wart zaufania?

office | Przestrzeń dla biznesu

Kiedy przeprowadzamy zakupy przez Internet, często sprawdzamy opinie o danym portalu czy sprzedawcy. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem wciąż można zostać ofiarą oszustwa albo chociaż nieścisłości. Produkt, który otrzymaliśmy, nie zgadza się ze zdjęciami na witrynie? A może wykonanie znacząco odbiega od oczekiwań? W przypadku biżuterii sprawa jest nawet bardziej złożona, bo zazwyczaj nie jest to mały wydatek.

Security Operation Center – czym jest i dlaczego warto wdrożyć SOC?

office | Przestrzeń dla biznesu

Bezpieczeństwo danych to jedna z istotniejszych spraw w każdej firmie. Jednak uchronienie się przed atakami hakerów, wirusami  i innym złośliwym oprogramowaniem wcale nie jest takie proste.

Wodzirej weselny to więcej niż tylko prowadzący zabawę!

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Na ślub zapraszane są najbliższe osoby związane z Młodą Parą. Właściwie jedynymi ludźmi, którzy są tam faktycznie z zewnątrz są urzędnik bądź ksiądz, instrumentaliści czy chór, no i oczywiście fotograf. Jednak ślub jest relatywnie krótkim wydarzeniem, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wesele. A tam sprawa ma się już zupełnie inaczej, bo jedna szczególna osoba z zewnątrz towarzyszy Młodej Parze i Ich gościom przez cały czas.

 

Marzą Ci się schody ekskluzywne jak na filmach? Miej je już dziś!

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Klasyczna scena w filmie, która ma nam w atrakcyjny sposób przedstawić bohatera.

Projektowanie wnętrz domów - Warszawa może liczyć na Twój Kwadrat

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Jeśli mamy wizję naszego wymarzonego wnętrza, to czasami możemy mieć problem z jej konkretnym rozplanowaniem.