Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Na czym polegają pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe?

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

W dziedzinie finansów czasem tak bywa, że nie da się wszystkiego w 100% zaplanować. Zarówno każda osoba prywatna, jak i każda firma może popaść w finansowe tarapaty. W sytuacji, gdy istnieją już zobowiązania w postaci kredytu i pożyczki, a chwilowa utrata płynności uniemożliwia spłatę bieżących rat, można skorzystać z pożyczki dla zadłużonych przez internet.

Kłopoty finansowe mogą skutkować negatywną historią w biurach informacji gospodarczej, jak BIK czy KRD. Niemniej jednak nawet z takiej sytuacji można wyjść z obronną ręką – tym bardziej, że oferta pożyczek dla zadłużonych przez internet rozrasta się z roku na rok.

Pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe – ratunek w trudnej sytuacji

Pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe mają za zadanie uregulować zaległe należności pożyczkobiorcy. To korzystne rozwiązanie dla klientów bez zdolności kredytowej, dla których standardowa oferta banków jest nieosiągalna. W przypadku udzielania pożyczek konsolidacyjno-oddłużeniowych proces weryfikacji klientów jest mniej wymagający – brak pozytywnej historii w BIK czy KRD nie przekreśla szans na pozyskanie dofinansowania. Co więc jest istotne dla instytucji udzielających pożyczek oddłużeniowych? Przede wszystkim suma wszystkich dotychczasowych zobowiązań i forma oraz wysokość zabezpieczenia zaciągniętego długu. Wspomniane zabezpieczenie musi być na tyle solidne, by w razie komplikacji ze spłatą rat ze strony klienta, pożyczkodawca nie ponosił ryzyka straty.

Pożyczki dla zadłużonych przez internet – kto może skorzystać?

Każdy bank i instytucja pozabankowa ma swój własny regulamin przydzielania pożyczek, jednak można znaleźć kilka typowych wymogów, które łączą procesy weryfikacji. Po pierwsze osoba lub firma ubiegająca się o pożyczkę, powinna wykazać regularne dochody. Po drugie, większość instytucji wymaga wyżej wspomnianego zabezpieczenia, którym może być ma przykład nieruchomość.

Pożyczki dla zadłużonych przez internet mogą stanowić nieocenioną pomoc w razie problemów finansowych. Dzisiaj takie oferty skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw. Przykładem instytucji udzielającej dofinansowania dla firm jest grupa CFH, która proponuje pożyczki pod zastaw na korzystnych warunkach. Więcej o CFH można dowiedzieć się na tej stronie.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).