Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl - East Business Club Warsaw, 26 marca 2014

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

East Business Club Warsaw w samo południe! To ukłon w stronę wszystkich właścicieli firm z miast powiatowych, którym zależy na wprowadzaniu swojej działalności na szerszy rynek i potrzebują wsparcia w pierwszych krokach rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że aby zaistnieć na tak konkurencyjnym rynku bez odpowiedniej wiedzy i kontaktów jest trudno, więc naszym zadaniem jest przede wszystkim wprowadzenie każdego na drogę współpracy z wartościowymi osobami i rekomendowanymi firmami.

PREZENTACJA FIRMY - skuteczna reklama

Podczas spotkania każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swojej działalności poprzez krótkie wystąpienie, co będzie najbardziej skuteczną formą reklamy na Warszawę względem firm z innych miast. To najtańszy i wiarygodny sposób na to, aby świat biznesu w stolicy dowiedział się o Tobie i Twojej firmie.

Już 26 marca o godzinie 12:00 zapraszamy do Kafe Zielony Niedźwiedź przy ul. Smolnej 4 w Warszawie, gdzie znakomity szef kuchni dla uczestników spotkania przewidział bonus w postaci 20% rabatu na dania z karty restauracji!

Liczba miejsc ograniczona, więc zarejestruj się od razu! www.warsaw.ebclub.pl

Czy Twoja marka jest na pewno Twoja?

Firma to nie marka. Wiesz jak uchronić się przed coraz większą konkurencją na rynku, fiskusem czy upadłością firmy? Ta wiedza to podstawa rozwoju każdego biznesu!

Zastanawiałeś się jak zadbać o bezpieczeństwo własne i wspólników, albo o  płynność finansową w kryzysie, np.: w przypadku zajęcia komorniczego?

Korzyści finansowe wynikające z posiadania dochodów bez ZUS oraz zagadnienie tarczy podatkowej  dzięki amortyzacji, posiadania aportu w bilansie i licencji zamiast dywidendy.

Będą przedmiotem wystąpienia Piotra Segesa założyciela firmy GoodName - pierwszej kancelarii brandingowej w Polsce.

Zainwestuj swój czas w rozwój swojej firmy. East Business Club daje Ci możliwość do zbudowania nowych i trwałych relacji w branży, bo współpraca stanowi fundament sukcesu!

Pytania? Rezerwacja miejsca? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Agnieszka Krysa

kontakt@ebclub.pl Tel: 530 278 901

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).