Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl: Relacja z konferencji E-Banking, 24.01.2013, Warszawa

Dorota Krysiak | Przestrzeń dla biznesu

24 stycznia w Warszawie odbyła się premierowa edycja konferencji e-Banking, zorganizowanej przez Platinium Cast. Podczas konferencji poruszono miedzy innymi kwestie bezpieczeństwa dostępu do usług bankowych za pomocą urządzeń elektronicznych.

Konferencja podzielona została na II części. Cześć pierwsza poświęcona została aspektom prawnym związanym z e-Bankingiem.

Pan Szymon Woźniak –przedstawiciel Departamentu Rozwoju Rynku Finansowego Ministerstwa Finansów odniósł się do kwestii nowelizacji Ustawy o usługach płatniczych - rozstrzygał czy zmiany to szansa na rozwój, czy wręcz przeciwnie. Interesujące.

Do tematu prawnych aspektów bankowości elektronicznej odnosił się w swoim wykładzie także Pan Mecenas Marek Trojnarski z KancelariiSalans.

Pani Mecenas Bożena Marciniak z kancelarii MDDP Sobońska Olkiewicz wyjaśniła normatywne aspekty rozwoju płatniczych usług elektronicznych.

 

Druga cześć konferencji skupiła zainteresowanie uczestników wokół wykładu Krzysztofa Maćkowiaka właściciela firmy Maćkowiak BS, który skonfrontował system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 w z Rekomendacją D.

Tematowi trendów globalnych w bankowości elektronicznej między innymi w związku z technologiami mobilnymi, serwisami społecznościowymi i rozliczeniami p2p.poświącony był wykład Macieja Walęczaka z organizacji eProducts – Project Management Group.

Podczas konferencji wśród uczestników rozlosowane zostały książki, których fundatorem jest wydawnictwo Znak Litera Nova.

W konferencji uczestniczyło około 80 osób.

 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).