Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Skuteczny marketing internetowy, czyli jak się dobrze reklamować w sieci? - Warszawa, 26.02.15

Leszek Siemiński | Przestrzeń dla biznesu

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się wizerunkiem i promocją usług? Dowiedz się, jakie treści musisz tworzyć, by znaleźć klientów za pomocą Internetu.

Już 26 lutego kolejne spotkanie otwarte Polish Business Clubu, gdzie oprócz dobrego lunchu i możliwości poszerzenia swoich kręgów biznesowych, otrzymasz też najcenniejszą dla każdej działalności wiedzę: jak pozyskać klientów?

Przedsiębiorco, czy wiesz:

- które z internetowych narzędzi marketingowych jest najlepsze?

- które z nich jest odpowiednie dla Twojego typu działalności?

- jak się reklamować w sieci, by jednocześnie pracować nad wizerunkiem i PRem?

- z których znanych internetowych kampanii marketingowych powinieneś czerpać wzór?

Prelekcję na temat marketingu w sieci poprowadzi Michał Maciejewski, założyciel jednej z pierwszych agencji marketingu w mediach społecznościowych, autor kampanii wizerunkowych dla takich firm, jak: Citi Handlowy, De Agostini, Link4, Księgarnie Matras, Microsoft, Morliny, Opel, Philips, Żywiec Zdrój.

Przyjdź na Business Lunch, a będziesz uczestniczyć także w spotkaniu networkingowym, które jest najlepszą możliwością zareklamowania swojej firmy na żywo. Zjedz obiad w eleganckiej restauracji Endorfina, w towarzystwie osób, które mogą okazać się Twoimi klientami, partnerami biznesowymi, ludźmi, którzy Cię kiedyś zarekomendują.

Liczba miejsc na lunchu jest ograniczona. Zapisz się już teraz:

www.warsaw.plbcclub.pl

Polish Business Club przygotował atrakcyjne zniżki. Rejestrując się on-line, płacisz 20% mniej niż gotówką na miejscu w dniu szkolenia. Dodatkowe zniżki można pozyskać dla osób towarzyszących, od razu po rejestracji.

Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej.

Skorzystaj też z kodu rabatowego, który przygotowaliśmy dla naszych czytelników. Podczas rejestracji online, wpisz:

mentora-plbc

i ciesz się 10 % zniżką, którą otrzymujesz dzięki naszemu patronatowi społecznościowemu.

Zdobądź najważniejszą dla Ciebie wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyciągnij klientów! Drzwi do sukcesu są tuż, tuż. Oto klucz:

www.warsaw.plbcclub.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).