Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Ekologiczne torby na zakupy

Reklamówki z tworzyw sztucznych rozkładają się rzekomo tysiąc lat. Nikt tego jeszcze nie sprawdził, ale pewnie badania teoretyczne tak wykazały. Jak wiemy, od ponad roku w hipermarketach możemy znaleźć płatne torebki przyjazne środowisku. Pytanie, czy rzeczywiście są taki "ekologiczne", jak się o nich mówi? Składają się ze skrobi połączonej spoiwem. Po jakimś czasie materiał ten zostawiony na działanie przyrody rozkłada się. Powstaje drobny pyłek unoszący się w powietrzu. Dostaje się później do płuc, a także do zbiorników wodnych. Tworzy przezroczystą błonkę na powierzchni utrudniającą wymianę gazową. Trafia do skrzeli ryb i przeszkadza w oddychaniu.

Sprawdź również: hurtownia opakowań gastronomicznych Tedmark

Portret użytkownika Aleksandra Kraus

Myślę, że to lepsze niż fruwające reklamówki. Lepsze jakieś działanie, niż żadne działanie. Metodą prób i błędów w końcu znajdzie się dobre rozwiązanie.

Portret użytkownika Damian

Powoli plastikowe torby odchodza do lamusa

---
Gospodarstwo ekologiczne Kaszuby

Portret użytkownika Michał Toczyski

"Jeśli miałbyś to zepsuć, to nie dotykaj". Czasami lepsze żadne działanie niż bezmyślne działanie :). Torebki foliowe "latające" mogą być nieestetyczne. Ale nie szkodzą florze ani faunie.

Co do metody prób i błędów, masz rację. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Czasami tylko nie starczy nam życia, by przejść je wszystkie :).

Portret użytkownika Aleksandra Kraus

Jak się ma nad nimi kontrolę, to są nieszkodliwe.
Może i nam życia nie starczy, ale można połączyć doświadczenia już jest o wiele lepiej. :)

Portret użytkownika Michał Toczyski

Tak zwany efekt synergii :).

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).