Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Platynowe Praktyki Marketingowe

Dzięki studiom marketingu zdobędziesz wiedzę potrzebną w dalszej karierze. Nic nie zastąpi jednak praktyki. W tej branży jak w żadnej innej liczy się Twoje doświadczenie. Ambitne, kreatywne i odpowiedzialne osoby mogą startowac na to stanowisko!

Interesujesz się reklamą, mediami, marketingiem? A może pozycjonujesz strony w wyszukiwarkach i chcesz zbudować dobre portfolio? Chcesz tworzyć kampanie marketingowe i wykorzystać Swoją twórczość?

Masz ku temu okazję. Zapraszamy chętne osoby na Platynowe Praktyki Marketingowe, gdzie zapewne zbijemy mity, w które tak bardzo wierzyłeś, a które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Pokażemy Ci, jak naprawdę wygląda skuteczny marketing.

Kontaktujemy się z ludźmi, którzy w tej branży zjedli już zęby, kreują skuteczne kampanie od kilku lat i potrafią przekazać Ci wiedzę, której nie zdobędziesz na studiach.

Otwiera się przed Tobą świat biznesu, a od twojej decyzji zależy, co z tym zrobisz.

Ważne szczegóły znajdziesz na stronie Platinum Group. Skontaktuj się!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).