Free cookie consent management tool by TermsFeed Generator

Patronat Mentora.pl i Scorise - Bancassurance w świetle najnowszego prawa - 1-2 Luty 2016 r, Warszawa

O bancassurance wiele już powiedziano, jednak wciąż pozostaje bardzo dużo pytań. Jak banki w obecnych realiach będą mogły zarabiać na bancassurace? Czy model grupowy będzie miał dalej rację bytu? Czy większą popularnością będzie cieszył się model agencyjny?

Zapraszamy do udziału w warsztacie, który odbędzie się w dniach 1-2.02.2016r, w Hotelu Sheraton w Warszawie. Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników ze zmianami w ustawie oraz porównanie jej z Rekomendacją U.

Szczegóły oraz rejestracja >

 

Główne zagadnienia:

  • Wynagrodzenie banków po 1 kwietnia 2016 r.

  • Porównanie zapisów Rekomendacji U i nowej Ustawy

  • Współpraca banku i towarzystwa ubezpieczeniowego w ramach bancassurance

  • Konsekwencje biznesowe dla banków i ubezpieczycieli związane z nowym kształtem umów ubezpieczeniowych

  • Problematyka ochrony Konsumentów w świetle najnowszego prawa

 

Warsztat poprowadzą:

Marta Bieniada - Clifford Chance; Bartosz Jankowski - Mirosz Jankowski Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska; Katarzyna Kasztelan–Przybylska - Kadra Consulting sp. z o.o.; Beata Mrozowska–Bartkiewicz - Kancelaria DLA Piper; Paweł Stykowski – InterRisk; Ewa Świderska - Kancelaria CMS.

 

 

Kontakt:

Aleksandra Bartosiak

Młodszy Kierownik Projektu

T: +48 22 379 29 35

e-mail: [email protected]