Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Jak skutecznie prowadzić sklep online?

Prowadzenie sprzedaży internetowej znacznie różni się od tradycyjnego handlu w sklepach stacjonarnych. Niezwykle ważne jest prowadzenie stałego monitoringu wszystkich działań nie tylko sprzedażowych ale również około-sprzedażowych. Nawet najmniejsze zmiany mogą narazić przedsiębiorcę na poważne straty.

Istnieje na rynku wiele narzędzi pozwalających na monitorowanie procesów w sklepach internetowych. Często są to narzędzia uniwersalne, które posiadają bardzo dużo funkcji, ale nie są precyzyjnie dostosowane do potrzeb sprzedawców. W odpowiedzi na ten problem powstała platforma sellonline.pl, która pomaga rozwiązywać największe problemy sklepów internetowych.

Sellonline.pl usprawnia zarządzanie sklepem internetowym poprzez udostepnienie szeregu funkcjonalności wypracowanych po konsultacjach z wieloma przedsiębiorcami z branży ecommerce. Sellonline.pl odpowiada bezpośrednio na potrzeby osób zarządzających sklepami internetowymi.

Dzięki tej innowacyjnej usłudze sklepy online mają możliwość usprawnienia zarządzania stanami magazynowymi, prowadzenia rozliczeń i monitoringu sprzedaży w jednym miejscu.

Dowiedz się więcej na temat działania sellonline.pl na oficjalnej stronie internetowej projektu: www.sellonline.pl.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).