Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

KOBIETA W BIZNESIE - WROCŁAW - 23.11. .2017 Jak zwiększyć wyniki sprzedaży korzystając z japońskiej filozofii Kaizen?

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

Kobieta w Biznesie to cykl spotkań organizowanych na terenie całej Polski, które jak ogłosiły media “pokochały przedsiębiorcze Polki”. Skierowany jest do kobiet posiadających małe i średnie biznesy, które chcą efektywnie się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe kontakty. Podczas listopadowego wydarzenia we Wrocławiu Aneta Wątor, tym razem postarała się, by uczestniczki spotkania zwiększyły swą wiedzę z zakresu sprzedaży, zwiększenia swoich dochodów dzięki temu narzędziu, jak również poznały specjalistów w swej branży, motywujących do działania oraz przede wszystkim uczących tej umiejętności.

  Ostatnie listopadowe spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem uczestniczek do mikrofonu oraz networkingiem. Aneta Wątor, inicjatorka spotkań, Trener Kaizen i mówca motywacyjny wystąpiła na scenie z wykładem i wskazówkami jak wznieść swój biznes na wyższy poziom. Posłużyła się 4 krokami do efektywności metodą japońskiej filozofii Kaizen. Nie zabrakło merytorycznej wiedzy, przykładów z życia wziętych oraz porad biznesowych. Po wykładzie przyszedł czas na ponowny networking, czyli jeden z celów spotkania. Uczestniczki wymieniały się wizytówkami, nawiązywały nowe kontakty biznesowe jak również uwieczniały wspomnienia na zdjęciach. Kolejnym, ważnym punktem spotkania był wywiad z gościem specjalnym - Katarzyną Trawińską. Wrocławska bizneswoman to  twórczyni i właścicielka nowej polskiej marki perfum, kosmetyków do wnętrz i środków czystości Prouvé. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży produktów beauty i doskonałe wyczucie trendów. Pachnące perfumami kosmetyki do domu i środki czystości to jej autorski pomysł. Rozwija markę Prouve nie tylko na terenie Polski, zapytania o możliwość współpracy otrzymuje z z Azji, Australii czy też Bliskiego Wschodu. Więcej informacji o marce Prouve znajdziecie na oficjalnym profilu Katarzyny Trawińskiej na Facebooku. W trakcie wywiadu podzieliła się swoją historią drogi do sukcesu, wskazówkami jak rozwijać biznes oraz planami. Niewątpliwie, Pani Katarzyna wniosła ogromną wartość dla uczestniczek spotkania Kobieta w Biznesie i rozwiała wiele wątpliwości.

Podczas ostatniego etapu spotkania przyszedł czas na miłe niespodzianki - losowanie nagród. Wśród nich znalazły się między innymi upominki od partnerów, bestsellerowy trzymiesięczny planner Dziennik Celów Kaizen, książki oraz webinary Anety Wątor.

Sukces spotkania Kobieta w Biznesie przypieczętowany i uczczony został kolacją VIP z Anetą Wątor, gościem specjalnym Katarzyną Trawińską oraz przedsiębiorczymi uczestniczkami.
A tymczasem już 7 grudnia, Gdynia, Hotel Mercure, godz. 16:45, czyli kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie, gdzie spotkać będzie można ponad 50 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu pragnących się rozwijać i nawiązać nowe kontakty. 

Zarówno w poprzednich edycjach „Kobieta w Biznesie” jak i podczas tej, trener Kaizen i umiejętności miękkich oraz organizator wydarzenia, Aneta Wątor, zadba o to, by uczestniczki poznały specjalistów motywujących do działania oraz przede wszystkim uczących sprzedaży. Oczywiście, będzie również czas na networking, promocje biznesu i zdobycie klientek, zgodnie z celem spotkania. Inicjatorka spotkań i mówca motywacyjny Aneta Wątor, przybliży temat spotkania i opowie o tym jak zwiększyć wyniki sprzedaży dzięki japońskiej filozofii Kaizen.

Jesteś spragniona wiedzy o sprzedaży, o tym jak zwiększyć swoje dochody i osiągać sukcesy w branży? Pragniesz zwiększyć rozpoznawalność swojego biznesu? A może potrzebujesz inspiracji i motywacji, aby przyspieszyć swój sukces lub obrać inny kierunek ścieżki zawodowej? Wszystko to zdobędziesz podczas spotkania Kobieta w Biznesie - pozostał tylko tydzień i niewiele biletów, nie czekaj i dokonaj zakupu biletu już dziś:

https://evenea.pl/imprezy/konferencje/gdynia/kobieta-w-biznesie-trojmiasto-spotkania-ktore-pokochaly-przedsiebiorcze-polki-165229/?source=directory

Pozwól sobie na rozwój osobisty i biznesowy. Zacznij zmiany małymi krokami Kaizen. Powiadom o wydarzeniu koleżanki, które wraz z Tobą stawiają na rozwój biznesu i grono przedsiębiorczych kobiet. Do zobaczenia!

O projekcie:

„Kobieta w Biznesie” gromadzi na spotkaniach około stu przedsiębiorczych krakowianek, które chcą rozwijać swoje kompetencje biznesowe i budować wartościowe sieci kontaktów.
Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniem specjalistycznym (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem. Jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).