Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Usprawnij zarządzanie sprzedażą w Internecie z PlusIT

E-commerce w Polsce rozwija się nieprzerwanie od wielu lat. By nadążyć za zmianami na rynku, a także rozwojem konkurencji, małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią około 90% podmiotów w branży e-commerce, muszą szukać coraz bardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań. Jest to w szczególności istotne biorąc pod uwagę kapitał i możliwości, jakimi dysponują największe firmy  w tej branży np. Grupa Allegro, Groupon, Neo24 czy też Empik. Takim rozwiązaniem jest PlusIT.

PlusIT jest platformą wsparcia i zarządzania sprzedażą prowadzoną przez sklepy online oraz portale aukcyjne. Uwzględnia to zautomatyzowane planowanie i kontrola stanów magazynowych, procesów wysyłkowych a wszystkie te funkcje dostępne z poziomu przyjaznej dla użytkownika oraz funkcjonalnej aplikacji internetowej. Takie możliwości stanowią kluczową przewagę na rynku, dzięki której małe i średnie przedsiębiorstwa mogą konkurować z dużymi podmiotami.

Jest o co konkurować. Według oficjalnych danych około 65% Polaków korzysta z internetu, co stanowi liczbę ponad 22,4 miliona użytkowników. Połowa z nich aktywnie kupuje produkty i usługi za pośrednictwem sieci. Co prawda sprzedaż online stanowi na razie 4% całkowitej sprzedaży detalicznej, jednak od 2012 roku wartość ta rośnie z roku na rok o 25 do 30%. W roku 2014 wielkość rynku e-commerce w Polsce szacuje się na 7,17 miliarda euro.

Z potencjału, jaki stoi za tymi liczbami zdaje sobie sprawę wielu przedsiębiorców. Liczba sklepów online w naszym kraju szacuje się na aż 12 tysięcy. By konkurować na tak dużym rynku potrzeba odpowiednich argumentów. Biorąc pod uwagę powiązanie sieci z nowoczesnymi technologiami to właśnie zautomatyzowanie procesów powiązanych ze sprzedażą stanowi klucz do sukcesu.

PlusIT oferuje możliwość ewidencji prowadzonej sprzedaży we wszystkich kanałach dystrybucji elektronicznej, usługi sprawdzania bieżącej oferty dystrybutorów, funkcje umożliwiającą integrację sklepu oraz najpopularniejszych portali aukcyjnych, automatyczne fakturowanie, generowanie raportów sprzedażowych dotyczących jakościowych i ilościowych wskaźników sprzedaży jak również usługi zarządzania procesami dostawy.

Oferta proponowana dla przedsiębiorców jest elastyczna i dostosowana do ich potrzeb. Wyróżnia ona trzy abonamenty: w wersji Standard za 40 zł/miesiąc, w wersji Abonament+ za 70zł/miesiąc oraz Exclusive za 105zł/miesiąc. By przekonać użytkowników do platformy możliwy jest również dostęp do testów beta. PlusIT za rozsądne pieniądze oferuje rozwiązania, które pomogą w rozwoju firmy i zwiększaniu zysków. Jak mówi stara maksyma: "kto nie spróbuje, nie wygrywa!".

Więcej informacji na oficjalnej stronie PlusIT pod adresem www.plusit.pl.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).