Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Przygotowałem bezpłatny e-kurs, w którym pokażę Ci, jak mieć więcej klientów z wyszukiwarek. Praktyczna wiedza na temat SEO. Nie przedstawię Ci wielkich, cudownych, wspaniałych, strasznie tajnych metod. Bo takie nie istnieją. Są podstawowe, proste zasady. Linki, treść, optymalizacja. Powiem Ci, jak możesz zbudować Swoje zaplecze pozycjonerskie, wybierać słowa kluczowe, poprawić linkowanie wewnętrzne strony. Jakie macie doświadczenia w pozycjonowaniu?

Portret użytkownika Marcin Kijak

- Jakie macie doświadczenia w pozycjonowaniu?

Mi ostatnio udało się wypozycjonować stronę na chwytliwe hasło: motywacja - i jestem drugi (i 5, bo to moja strona-zaplecze).

Wcześniej - na 'mapy myśli', 'techniki nlp', 'nauka jezyków'.

Teraz czekam i działam w kierunku szybkiej nauki (już jest na pierwszej odsłonie) i szybkie czytanie (jeszcze druga odsłona... do czasu).

:)

Jak to robie?

Głównie przez pisanie artykułów. Druga sprawa - do każdego hasła/tematu na mojej stronie głównej (www.ProjektSukces.pl) tworzę tematyczne strony zaplecza (które tak jak w przypadku 3 wspomnianych - wychodzą też na 1 odsłonę Googli). Po trzecie - wrzucam do katalogów. Po czwarte - SEO, czyli optymalizuję samą stronę pod wyszukiwarki.

Portret użytkownika Marcin Kijak

Acha, przypomniało mi się. Wiele osób pyta, gdzie/u kogo można nauczyć się pozycjonowania. Ja ze swojej strony GORĄCO polecam Pawła Krzyworączka i jego darmowy kurs pozycjonowania ( www.krzywy.pl )

Portret użytkownika Michał Toczyski

Na pewno można od Krzywego zdobyć garść wiedzy. Dobry pozycjoner cały czas testuje, sprawdza co działa, bo nieraz okazuje się, że algorytm się zmienił i już do pozycjonowania należy podejść inaczej. Warto uczestniczyć w forach na ten temat, czytać blogi, zagraniczną literaturę. Jedno źródło informacji to za mało.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).