Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Chemia cynkowa - na którego producenta postawić?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Jeśli potrzebna jest nam chemia cynkowa, warto zgłosić się do producenta z doświadczeniem. Takiego, który skoncentruje się na potrzebach i oczekiwaniach Klienta, a współpraca będzie przebiegać sprawnie i otrzymamy dokładnie to, czego oczekujemy.

Firma Recynk działa na rynku już 15 lat, a zaczynała od handlu odpadami cynkononośnymi i przetopu odpadów cynkonośnych do postaci cynku wsadowego. 8 lat temu otworzyła Dział Chemiczny, którego zadaniem było stworzenie innowacyjnej technologii do produkcji chemii cynkowej. Dzisiaj Recynk to wiodący producent chemii cynkowej, który dba o solidne kontakty z Klientami i ma na względzie nie tylko własny rozwój, ale również dobro osób i instytucji, które mu zaufały.

Wiodący producent chemii cynkowej

Po półtorej dekady działania, Recynk to wiodący producent chemii cynkowej i może pochwalić się profesjonalnym zapleczem produkcyjnym oraz laboratorium badawczym, dzięki którym zapewnia najwyższą i powtarzalną jakość produktów oraz usług. W ofercie znajdują się:

· Aktywny Tlenek Cynku RC oraz Abb HSF Fe
· Chlorek cynku (roztwór wodny)
· Topnik cynkowo-amonowy

Wciąż możliwy jest oczywiście odbiór odpadów cynkowych. Wszystkie produkty, znajdujące się w ofercie, cechują się wysoką jakością, którą eksperci z firmy Recynk wypracowywali przez lata działalności. Dział Chemiczny dba również o dobro środowiska naturalnego. Dzięki powtórnemu wykorzystaniu surowców, minimalizuje negatywny wpływ odpadów wytwarzanych przy produkcji chemii cynkowej.
Produkty firmy Recynk znajdą zastosowanie w ocynkowniach ogniowych; przy produkcji gumy, nawozów i baterii; przy głębokich wierceniach; w biogazowaniach i w oczyszczalniach ścieków. Jeśli zaś chodzi o odbiór i recykling odpadów cynkonośnych, najbardziej skorzystają ocynkownie ogniowe i przedsiębiorstwa zajmujące się metalizacją natryskową cynkiem.

Gwarancja jakości i profesjonalnej usługi

Siedziba firmy Recynk i zakład produkcyjny znajdują się w pobliżu granicy niemiecko-polskiej, co zdecydowanie ułatwia obsługę Klientów z Europy Zachodniej, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej możliwości współpracy z polskimi firmami. Prężnie działające laboratorium badawcze jest gwarancją jakościowych produktów, które spełniają oczekiwania Klientów, odpowiadając na bieżące potrzeby rynku. Laboratorium jest również gwarantem rozwoju - istniejące formuły są cały czas ulepszane, żeby sprostać wymaganiom. Zdobyta wiedza i doświadczenie są nieocenionymi atutami, dzięki którym Klient może być w pełni spokojny o jakość produktów i usług, na które się zdecyduje.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).