Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Kamera prawdę Ci powie

Jednym z najlepszych moim zdaniem narzędzi do rozwoju osobistego jest kamera . Nagrywanie siebie w przeciętnych sytuacjach życia codziennego ,mówienie do kamery daje nam pełen obraz nas samych. Oglądanie tych nagrań i ich głęboka analiza pod względem mowy ciała i tonacji głosu jest bardzo ważna i jest moim zdaniem jednym z najważniejszych punktów na drodze do rozwoju.

Co o tym sądzicie? Jakie są wasze doświadczenia w pracy z kamerą?

I czy znacie jakieś ciekawe ćwiczenia z kamerą?

Portret użytkownika Łukasz Kacprowicz

Ciekawe, o takiej metodzie nie słyszałem. Ale pewnie dzięki takiemu nagraniu można dogłębnie przeanalizować swój sposób bycia. Ja jednak nie miałbym czasu ani ochoty robić podobnych eksperymentów, wystarcza mi lista zasad. W myśl zasady "działaj i nie patrz na rezultaty" ;)

Portret użytkownika Michał Toczyski

Słyszałem o metodzie mówienia do kamery, magnetofonu, do lustra... Pewnie, że analiza własnych zachowań pozwala zrozumieć i zmieniać nasz wizerunek. Warto czasami robić takie ćwiczenia, jest to o tyle ważne, gdy chcesz występować publicznie, udzielać wywiadów etc. Czyli budowa własnego wizerunku.

Czasami nie spodziewamy się, jakie popełniamy błędy, co warto poprawić, a co wyszło doskonale.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).