Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Strefa Premium Mentora.pl Marketing

Jak wybrać domenę dla Twojego e-biznesu?

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Wielu internetowych przedsiębiorców rozpoczyna działania od biznesplanu oraz odnalezienia nazwy projektu. Wiem, jak to jest męczyć się przez miesiąc z wymyślaniem prostej (i wolnej!) domeny, pod którą zamieścimy nasz serwis WWW.

Jak zwiększyć klikalność AdSense kilka razy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Jeśli prowadzisz witrynę WWW i chcesz na niej zarabiać, a Twoje obecne dochody wydają Ci się niewystarczające, to przeczytaj ten artykuł. Zobacz, jak w programie Google AdSense szybko zwiększyć ilość kliknięć oraz wartość finansową każdego z nich.

5 najważniejszych pytań dotyczących permission marketingu, na które chcesz znać odpowiedzi

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Ile znaków powinno znaleźć się w jednej linijce wysyłanego mailingu? Jak długi powinien być skuteczny mail? Co wpisać w polu OD, by zwiększyć odsetek odczytywanych maili? Czy warto wysyłać załączniki, czy lepiej dawać linki do plików zamieszczonych na serwerze?

Jak zdobywać linki bezpośrednie do pozycjonowanej strony?

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Ilość odnośników kierujących do naszej strony stanowi jeden z najważniejszych elementów decydujących o pozycji w wyszukiwarce. Liczą się:

Jak zrobić mapę strony dla wyszukiwarek?

office | Przestrzeń dla biznesu

Właściwie zbudowana witryna internetowa to taka, na której użytkownik do każdej podstrony może dojść w maksymalnie 3 krokach. To właśnie prostota i intuicyjna nawigacja wyróżnia profesjonalne serwisy spośród wszystkich innych.

Jak wybrać domenę dla pozycjonowanej strony?

office | Przestrzeń dla biznesu

Wybór domeny nieraz nastręcza najwięcej niepewności podczas uruchamiania start-upu. W jaki sposób trafić na dobrą nazwę i jakie powinna spełniać wytyczne, byś nie musiał jej później zmieniać z różnych przyczyn?

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim zlecisz usługę pozycjonowania w wyszukiwarkach

office | Przestrzeń dla biznesu

Jak działa pozycjonowanie w wyszukiwarkach? Istnieje kilka podstawowych elementów, które wpływają na pozycję strony w wyszukiwarkach. Są to:

Jak maskować linki partnerskie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Maskowanie adresu internetpwego przydaje się podczas zarabiania w programach partnerskich. Dzięki temu możemy ukryć główny nasz link partnerski w ten sposób, by internauta nie mógł go usunąć. Wtedy pozbawiłby nas prowizji, a nie o to nam przecież chodzi.

Jak zyskać zadowolonego klienta?

office | Przestrzeń dla biznesu

Jak zyskać zadowolonego klienta? Ty też możesz wyróżnić się na tle Partnerów korzystając z overdeliveringu.

Przedsprzedaż, czyli jak uzyskasz znacznie więcej prowizji z programów partnerskich, niż dotychczas?

office | Przestrzeń dla biznesu

Jeśli słyszałeś już od wielu osób, że powinieneś nauczyć się sprzedaży... Czy przekonywano Cię do poznania "technik tajemnej perswazji"? Mówię temu STOP!