Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

eTrade Show odbędzie się zgodnie z planem. Polski Rząd wydał rozporządzenie w sprawie organizacji targów i konferencji

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Jak wynika z rozporządzenia w Dzienniku Ustaw wydanego przez Radę Ministrów w dniu 29 maja Zgodnie z ustawą z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292 i 1495 oraz z 2020 r. poz. podmioty działalności związane z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, kongresy, konferencje, spotkania mogą odbywać się w nowym reżimie sanitarnym.
Najbliższa edycja targów eTrade Show odbędzie się zgodnie z planem 10 września 2020 na PGE Narodowym!

Organizatorzy targów, które odbywają się dwa razy w roku na PGE Narodowym w Warszawie intensywnie przygotowują się do 3 edycji wydarzenia. Cieszy fakt, że wiele firm zaplanowało swój udział w roli wystawców i odwiedzających wcześniej, gdyż będzie to pierwsza impreza branżowa po lockdownie i pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi.
 
eTrade Show to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.  Konferencje edukacyjne prowadzone przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce z zakresu reklamy w e-commerce i czynnikach sukcesu e- handlu. To także sprecyzowana informacja dotycząca zmian oczekiwań rynku oraz wyzwań, z jakimi musi się mierzyć przedsiębiorca.
 
ZNANE MARKI POTWIERDZIŁY JUŻ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH
 
Targi eTrade Show będą pierwszą imprezą branżową, na której przedstawiciele branży ecommerce będą mogli zrobić przegląd aktualnych trendów i rozeznać się na rynku po okresie pandemii. Złotym Sponsorem i wystawcą targów jest firma InPost, Srebrnym Sponsorem Zaufane.pl. Na targach będziemy mieli okazje zapoznać się z ofertą produktów i usług blisko 60 firm oferujących najlepsze rozwiązania dla e-biznesów.
 
Wśród wydarzeń towarzyszących targów eTrade Show 2020 znajdą się AŻ 3 SCENY Konferencyjne, na których podczas wykładów i praktycznych case study, Prelegenci zabiorą Was w podróż po Customer Journey.

Przedsmak wiedzy dostępny od zaraz

Organizatorzy targów we współpracy z Arena Advisory zapraszają na darmowy webinar Transgraniczny e-Commerce – podatkowe szanse i wyzwania. Już 18 czerwca licencjonowani doradcy zapewnią Ci solidną porcję wiedzy na temat międzynarodowych regulacji podatkowych. Szczegóły dostępne na stronie Organizatora: https://etradeshow.pl/

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).