Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Nietypowe firmowe prezenty personalizowane

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Szukasz pomysłu na prezent dla współpracowników, kontrahentów lub kluczowych klientów? Nie wiesz, jak podziękować za wspólnie wykonany projekt czy długą współpracę?

Choć liczy się sam gest, który bez wątpienia zostanie pozytywnie przyjęty i zapamiętany, to nie bez znaczenia jest również wybór upominku, dlatego powinien zostać dobrze przemyślany. Tego typu prezent nie może wprowadzić obdarowanego w zakłopotanie lub zażenowanie, ale powinien być na tyle nietypowy, by nie wylądował głęboko w szafie. Poznaj propozycje personalizowanych prezentów firmowych. 

Mapa świata z dedykacją do powieszenia w biurze

Piękna postarzana mapa świata stanowi wyjątkową ozdobę gabinetu. Mapa może ukazywać świat sprzed paru set lat, dzięki czemu prezent nabieże klasy. Tego typu upominek świetnie pasuje do wnętrz zdobionych cegłą, ciężkich sosnowych mebli i skórzanych kanap. Mapa może być personalizowana – w dolnym rogu warto nadrukować dedykację postarzą czcionką, by zachować charakter prezentu. Dzięki temu prezent nabierze wyjątkowego charakteru.

Zestaw prezentowy z przetworami

Prezentowe zestawy personalizowane z logo firmy lub dedykacją stanowią doskonały prezent świąteczny dla pracowników lub upominek dla kontrahenta. Personalizowany zestaw zawiera nie tylko kilka tradycyjnych przetworów owocowych lub warzywnych, ale również kartkę z życzeniami i logo firmy. Do zestawu można również dodać wino i elementy ozdobne. Całość zostaje wyścielona przytulnym siankiem. Upominek może zostać podarowany w eleganckim drewnianym lub kartonowym pudełku, koszyku albo torebce prezentowej. Personalizacja polega również na tym, że możesz samodzielnie skomponować zawartość takiego zestawy, kierując się gustem obdarowywanych.

Długopis z grawerem

Grawerowany długopis lub pióro stanowią doskonały prezent dla osób na wyższym stanowisku. Taki długopis powinien być elegancki i wyrażać szacunek do kompetencji obdarowywanej osoby. Pamiętaj, że nie może on przypominać zwykłych gadżetów reklamowych. Osoba, której wręczasz prezent, musi poczuć się wyjątkowa. Tego typu długopis powinien być wykonany ze stali nierdzewnej w czarnym, granatowym lub złotym kolorze. Koniecznie podaruj go w opakowaniu, wręczenie długopisu bez futerału może być nieco niezręczne. Co powinien zawierać grawer? Najlepiej sentencję, krótkie życzenia lub imię i nazwisko obdarowanego. Nigdy nie zamieszczaj tam swojego logo!

Skończ z nudnymi prezentami skazanymi na zapomnienie. Wykaż się inwencją i podaruj klientom lub współpracownicom coś naprawdę nietypowego – postaw na prezenty personalizowane!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).