Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

23 listopad, Wrocław, Hotel Doubletree by Hilton, godz. 17 - kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie

office | Przestrzeń dla biznesu

23 listopad, Wrocław, Hotel Doubletree by Hilton, godz. 17 - to właśnie wtedy odbędzie się kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie, gdzie spotkać będzie można ponad 80 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu pragnących się rozwijać i nawiązać nowe kontakty.

Zarówno w poprzednich edycjach „Kobieta w Biznesie” jak i podczas tej, trener Kaizen i umiejętności miękkich oraz organizator wydarzenia, Aneta Wątor, zadba o to, by uczestniczki poznały specjalistów motywujących do działania oraz przede wszystkim uczących sprzedaży. Tym razem, gościem specjalnym wydarzenia będzie Katarzyna Trawińska -  twórczyni i właścicielka nowej polskiej marki perfum, kosmetyków do wnętrz i środków czystości Prouvé. Ta znana wrocławska bizneswoman ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży produktów beauty i doskonałe wyczucie trendów. Pachnące perfumami kosmetyki do domu i środki czystości to jej autorski pomysł.  Oczywiście, jak zawsze, będzie również czas na networking i zdobycie potencjalnych klientek, zgodnie z celem spotkania. Inicjatorka spotkań i mówca motywacyjny Aneta Wątor, działająca w sprzedaży już od dekady, opowie o tym jak zwiększyć jej wyniki dzięki japońskiej filozofii Kaizen.

Chcesz osiągać sukcesy w sprzedaży i zwiększyć rozpoznawalność swojego biznesu? A może potrzebujesz motywacji, aby pójść do przodu lub obrać inny kierunek ścieżki zawodowej? Wszystko to zdobędziesz podczas spotkania Kobieta w Biznesie - nie czekaj, ilość miejsc jest ograniczona i zdobądź swój bilet już dziś:

kwb3wro.evenea.pl/?source=directory

Mamy dla was prezent kod rabatowy obniżające cenę biletu 10% PREZENT
Pozwól sobie na rozwój osobisty i biznesowy. Twoje lepsze jutro zaczyna się dziś. Powiadom o wydarzeniu znane Ci kobiety, które chcą się rozwijać czy też rozpromować swój biznes. Do zobaczenia!

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/1554214777982882/

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).