Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Jak zapewnić pracownikom optymalne warunki do pracy?

office | Przestrzeń dla biznesu

Optymalne warunki pracy dla pracowników, to bardzo ważne, aby pracowali na jak najwyższym poziomie. Dobrze przygotowane stanowisko pracy to jedno, bezpieczne warunki to drugie, ale czy wiesz, że jakość powietrza także wpływa na jakość pracy Twoich pracowników? Jak odpowiednio zadbać o swoich pracowników i jak oczyszczać powietrze we własnej przestrzeni biurowej?

Dlaczego oczyszczacze powietrza to najskuteczniejsza metoda filtracji?

W powietrzu unoszą się szkodliwe zanieczyszczenia, szczególnie źle oddziałują na nas pyły zawieszone będące składnikami smogu. Na organizm ludzki nie najlepiej działają zanieczyszczenia, wpływają także na obniżoną koncentrację i gorsze samopoczucie. W powietrzu znajdują się również wirusy i bakterie, przez co w pomieszczeniach gdzie skupisko ludzi jest bardzo duże, ryzyko zachorowań znacząco wzrasta.
Najskuteczniejszą metodą eliminacji tego typu zagrożeń jest wykorzystywanie urządzeń do sterylizacji powietrza, aby było to skuteczne muszą to być odpowiednio dobrane urządzenia a także wyposażone w najlepsze filtry i metody filtracji, jak ma to miejsce  w przypadku oczyszczaczy Fellowes.
Eliminując zanieczyszczenia, zyskujemy lepszą koncentrację i samopoczucie pracowników, zmniejszamy ryzyko zachorowań, w przypadku oczyszczaczy Fellowes także na koronawirusa, poprawiamy świeżość i rześkość powietrza, a w przypadku oczyszczaczy powietrza z funkcją jonizacji zmniejszamy ilość osadzającego się na powierzchniach kurzu. Oczyszczacze powietrza jak oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4S PC, sprawdzają się idealnie w przestrzeni biurowej, dbając o jak najlepsze warunki pracy dla pracowników.

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4S PC najważniejsze zalety

Oczyszczacz Fellowes są zaawansowane, skuteczne, wydajne i funkcjonalne, dzięki czemu większość modeli tego amerykańskiego producenta nadaje się nie tylko do domów, ale również przestrzeni biurowej. Model oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4S PC jest atrakcyjny ze względu na:

  • wysoką wydajność i powierzchnię oczyszczania, które wynoszą 748 m 3/h i 130m2,
  • bogate wnętrze- w oczyszczaczu znajdują się 2x filtr wstępny, 2x filtr węglowy, 2x filtr HEPA, jonizator,
  • wygodny montaż na ścianie, dzięki czemu nie trzeba martwić się o miejsce,
  • skuteczną eliminację zanieczyszczeń w tym wirusów i bakterii, a także koronawirusa,
  • nowoczesny wygląd idealnie pasujący do nowoczesnego biura,
  • samodzielną pracę, dzięki czemu oczyszczacz praktycznie nie wymaga od użytkownika większego zaangażowania,
  • wielość certyfikatów potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo.

Gdzie kupić Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4S PC?

Oczyszczacze Fellowes są na tyle zaawansowane, że nie sposób znaleźć je w zwykłych sklepach ze sprzętem elektronicznym. Ten model a także inne od Fellowes można kupić jedynie w profesjonalnych sklepach z urządzeniami do sterylizacji powietrza. Cena opisywanego modelu to ponad 11000.
Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).