Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Dr Robert Gwiazdowski: Przyczajony tygrys ukryty smok

Łukasz Kacprowicz | Młoda Krew Biznesu

"Jakby Kozietulski musiał mieć pozwolenie weterynaryjne na użycie każdego z rumaków, a za szwoleżerów musiał zapłacić składki na ZUS, to obawiam się, że z tej szarży by nic nie wyszło." (dr Robert Gwiazdowski)

Swoboda gospodarcza zapewnia rozwój kraju. Przedsiębiorców nie potrzeba stymulować, popychać ich w kierunku budowania firm. Należy im dać jedynie możliwości. Dzisiaj państwo nakłada spore bariery, które niekiedy utrudniają młodym ludziom zakładanie własnych biznesów. Pojawiają się także zagrożenia ze strony konkurencji już usytuowanej na rynku, co także blokuje wejście nowych przedsiębiorstw.

Jakie bariery stawia państwo przed rozpoczynającymi swoją karierę przedsiębiorcami i jak sobie z nimi poradzić?

Jak utrzymywać koszty pracy na właściwym poziomie, by zdobyć przewagę konkurencyjną?

Jakie przeszkody napotykają mikroprzedsiębiorcy i w jaki sposób je przełamują?

Na te i inne pytania odpowie dr Robert Gwiazdowski, przedsiębiorca, ekonomista i publicysta już na najbliższym Alternatywnym Spotkaniu Biznesowym. Specjalizuje się w kwestii podatków i emerytur, o czym często wypowiada się w ogólnokrajowych mediach. W latach 2007-2008 przewodniczył radzie nadzorczej ZUSu. Obecnie piastuje stanowisko Prezydenta Centrum im. Adama Smitha, jest także prezesem zarządu spółki Sport Medica S.A., właściciela prywatnej kliniki medycznej Carolina Medical Center.

"Przyczajony tygrys ukryty smok. Polski potencjał gospodarczy i bariery jego wykorzystania."

Konferencja odbędzie się 29 czerwca 2010 roku w Warszawie na Uczelni Łazarskiego. Jej organizacją zajmuje się Akademia Biznesu Sukces PRO w ramach programu Alternatywnych Spotkań Biznesowych. Odbywają się one od półtora roku gromadząc mikroprzedsiębiorców i założycieli starujących firm. To okazja zarówno do zdobycia interesującej wiedzy, jak i nawiązania owocnych kontaktów z innymi uczestnikami.

Nad inicjatywą spotkań patronują takie portale i instytucje, jak BNI Polska, Inwestycje.pl, Edustacja.pl, DlaStudenta.pl, StudentNews.pl, Dziennikarze.info, mBrokers.pl, PrzepisNaBiznes.pl i Mentora.pl.

Więcej informacji o szkoleniach na stronie projektu: http://www.praktykasukcesu.pl/ .

ZałącznikWielkość
Dr Robert Gwiazdowski: Przyczajony tygrys ukryty smok.doc54.5 KB
Dr Robert Gwiazdowski: Przyczajony tygrys ukryty smok.pdf79.28 KB

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).