Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Newsletter - jedno z najważniejszych narzędzi e-biznesu

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Czy już wiesz, na czym polega istota sukcesu partnerów, którzy rzeczywiście zarabiają poważne pieniądze? Otóż potrafią oni zaakceptować jedną rzecz. Klient nie kupi od razu. Do tego potrzeba zaufania, nawiązania kontaktu. Musi się on przekonać, że firma zasłużyła na jego zainteresowanie.

Do tego służy system e-mailingu. Przykładowo: kierując internautów na stronę główną www.sukcespro.pl zachęcasz do prenumeraty bloga. Wtedy ja zajmę się newsletterem. Gdy ktoś z mojego newslettera nabędzie szkolenie, to otrzymujesz z tego tytułu prowizję.

Jeśli chcesz samemu budować Swoją listę adresową (a warto), to zainteresuj się systemem do e-mailingu. Wykupiłem na niego licencję i korzystam, do tej pory bardzo dobre się sprawuje.

Posiada wiele zaawansowanych funkcji: newslettery, automatyczne wysyłanie maili, personalizacja wiadomości i setki innych. Praktycznie nieograniczona liczba kont. Oprogramowanie stawiasz na własnym serwerze lub zlecasz instalację systemu naszemu informatykowi, który zrobi to za Ciebie. Sądzę, że gdy przeczytasz poradniki i samouczki dołączone do ProfiMaila, poradzisz Sobie.

Podpatrz, jak u nas wygląda zbieranie adresów. Prosty formularzyk w widocznym miejscu na stronie, na blogu. Ci naprawdę zainteresowani go wypełnią i wpiszą się na subskrypcję.

Kiedyś potrafiłem napisać czysto perswazyjną ofertę i wysłać ją Klientom. Dzisiaj wiem, że nie o to chodzi. Przecież sprzedaż zaczyna się od nawiązywania relacji.

Pisz o tym, co interesuje ludzi po drugiej stronie ekranu. Przykład:

Ok, jakiś czas temu napisał do mnie Michał Toczyski ze szczególnie wartościową informacją. Do Polski przyjeżdża Tad Witkowicz, miliarder, który emigrował do Ameryki.

Tam z czasem dorobił się na światłowodach, wprowadził dwie spółki na NASDAQ, trzecią sprzedał, otworzył Venture Capital. W październiku na konferencji opowie o swoich przygodach z biznesem.

http://www.sukcespro.pl/p-1-mentora/szkolenia/seminarium-alternatywne.html

Proste. Bez tajnych, ukrytych i niewiarygodnych sztuczek skutecznej perswazji. I najważniejsze: to działa.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).