Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

III edycja programu szkoleniowego Innowacje i wiedza

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty biznesowe z tematyki zakładania własnej firmy realizowane w ramach projektu „Program Innowacja i Wiedza” (PIW). Podczas cyklu zajęć uczestnicy analizują wraz z ekspertami i trenerami swój pomysł na biznes oraz otrzymują ponad 100 godzin praktycznej wiedzy z obszaru prowadzenia własnej działalności. Udział w programie daje szansę na zrealizowanie marzenia o własnej firmie!

W projekcie Program Innowacja i Wiedza” mogą uczestniczyć studenci, absolwenci, doktoranci, pracownicy naukowi Mazowsza, w tym szczególnie zapraszane sa osoby niepełnosprawne. Mocną stroną warsztatów jest przede wszystkim doradztwo indywidualne oraz kontakt z trenerami i praktykami biznesu. To właśnie oni pomagają uczestnikom w opracowaniu profesjonalnego biznesplanu, który jest podstawowym dokumentem w ubieganiu się o dofinansowanie oraz w pozyskiwaniu inwestorów. Podczas zajęć eksperci przeprowadzą uczestników przez zagadnienia ważne przy rozpoczynaniu własnej działalności, m.in. z obszaru ekonomii, finansów czy marketingu i negocjacji. Organizowane będą również szkolenia motywacyjne oraz treningi kreatywności.

Niewiele osób mających ciekawe pomysły na biznes decyduje się na otworzenie własnej firmy. Powód jest prosty, nikt im nie zagwarantuje, że sie uda. Nasze szkolenia są dedykowane właśnie takim osobom, które mają jakiś pomysł i chcą sprawdzić czy jest dobry, opłacalny, jakie jest ryzyko niepowodzenia- mówi Magdalena Hojnor, kierownik projektu PIW - Eksperci prowadzący zajęcia to osoby z branży, które w prosty sposób pokażą jakie ryzyko musimy podjąć, czy ten pomysł jest możliwy do realizacji, jakie opcje zmian rozważyć. Chcemy też pokazać uczestnikom jak wypromować swój biznes, jak zdobyć pierwsze pieniądze na otworzenie firmy. Dodatkowym atutem będą indywidualne spotkania z ekspertami, na których młody przedsiębiorca dopracuje swój pomysł na biznes i będzie mógł stworzyć profesjonalny biznesplan. Za takie usługi trzeba sporo zapłacić na rynku, my oferujemy je bezpłatnie. To duża szansa dla tych wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenie o własnym, dobrze prosperującym biznesie, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać" – dodaje Magdalena Hojnor.

Aby zgłosic się na szkolenie wystarczy wypełnic formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.innowacjaiwiedza.pl. Znajdują się tam także tematy szkoleń oraz aktualny harmonogram spotkań.

Jeśli nie jesteś do końca przekonany obejrzyj nasz film ! Zapraszamy! http://www.youtube.com/watch?v=OtjMbQvzmtA

Dodatkowych informacji udziela: Justyna Gaj, j.gaj@justapr.pl tel. 509-216-076

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).