Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Startup

startupweekend™ – SMART FASHION ŁÓDŹ

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

20 – 22 kwietnia 2018 roku.
Miejsce: SkyHUB, ul. Piotrkowska 148/150 (budynek Red Tower / XV p.)

Płyty betonowe elewacyjne – dlaczego ich popularność rośnie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Beton architektoniczny na elewację oczywiście wygląda bardzo nowocześnie, dlatego w dużym stopniu jest to istotny czynnik rosnącej popularności tego rozwiązania. Kluczowa jest też wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Płyty betonowe elewacyjne posiadają jednak jeszcze jedną ważną zaletę – ich montaż jest prosty (wystarczy postępować zgodnie z instrukcją) i tańszy od wielu innych materiałów (klejenie płyt, zwłaszcza tych o dużej wielkości, nie zajmuje wiele czasu, ze względu na wykorzystywane technologie oraz uzyskiwanie niewielkich grubości płyt, więc koszty tzw. robocizny są mniejsze).

Jak przebiega robotyzacja procesów zakupowych?

office | Przestrzeń dla biznesu

Robotyzacja procesów stanowi technologię automatyzacji powtarzalnych operacji biznesowych z wykorzystaniem oprogramowań komputerowych, symulujących działania realizowane przez człowi

Wynajmowane biuro lepszym pomysłem, niż własne!

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że coś, co może być przez nas wynajmowane, opłaca się nam o wiele bardziej, niż w wypadku posiadania własnej alternatywy. Jest tak w wypadku biur, oraz możliwości ich wypożyczenia. W Polsce właściwie każde większe miasto ma w swoim zakresie wiele biur, które możemy wypożyczać, na potrzeby własnej działalności.

Jak urządzić pralnię chemiczną?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Profesjonalne pralnie chemiczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Czyszczenie garniturów, garsonek, sukni wieczorowych czy ślubnych przewyższa możliwości przeciętnej pralki, którą większość ludzi ma w domu. Dodatkowo, oddając rzecz do pralni chemicznej liczymy na to, że zostanie ona nie tylko wyczyszczona, ale także wyprasowana i oddana w idealnym stanie. Jakie urządzenia są potrzebne w pralni chemicznej?

Otwarte konkursy w programie Horyzont 2020

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Już w przyszłym, 2016 roku, uruchomione zostaną nowe konkursy w ramach Programu Pracy na lata 2016-2017 w programie Horyzont 2020. Komisja Europejska zatwierdziła ten program i otworzyła nowe konkursy. Kto i w jakich obszarach będzie mógł ubiegać się o dotacje i wsparcie merytoryczne?

Przedsiębiorczość popłaca! Program wsparcia dla nowych firm

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Wystartowała kolejna edycja programu wspierającego młodych przedsiębiorców.
Program Aktywizacja to projekt pomagający polskim przedsiębiorcom wkraczać

Patronat Mentora.pl i Scorise - Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin z wizytą w Porcie! - 20-21 listopada 2015, Gdynia

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Zapraszamy do udziału w dziewiątej już edycji warsztatów Import z Chin w rozbudowanej wersji dwudniowej!
Warsztaty „Import z Chin” są okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. Warsztaty 2-dniowe w Gdyni zapewniają jeszcze większą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej!

STARTAPOWY 2016 ROK

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Ten rok był dla strat-upów wielkim wyzwaniem. W 2015 roku inwestorzy chętnie lokowali swoje pieniądze w branże: aplikacji mobilnych, e-commerce i druku 3D.