Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl - Polish Business Club, 19 września 2014, Warszawa

office | Przestrzeń dla biznesu

Też masz problem ze znalezieniem i utrzymaniem dobrego pracownika? Przedsiębiorco! Witamy po przerwie letniej! Wrzesień to czas, który dla wielu kojarzy się z wprowadzaniem zmian w firmach, to czas przygotowywania nowych miejsc pracy dla przyjezdnych studentów, ale nie tylko!

Już niedługo, bo 19 września 2014 roku, o godzinie 12:00 podczas BusinessLunchu w Kafe Zielony Niedźwiedź dowiesz się w jaki sposób znaleźć i utrzymać idealnego pracownika!

Nasz klub stawia na atmosferę! BusinessLunch to przede wszystkim:

  • networking,
  • prezentacja Ciebie i Twojej firmy,
  • praktyczne szkolenie,
  • dobre jedzenie,
  • świetna zabawa,
  • spotkanie otwarte, które umożliwia wszystkim poznanie Polish Business Club od wewnątrz!

Jak wiadomo proces rekrutacyjny na wolne stanowiska w Twojej firmie jest bardzo czasochłonny, a nie zawsze okazuje się, że czas poświęcony na dopasowanie odpowiedniego pracownika do Twoich wymagań jest efektywnie wykorzystany. Wielu pracodawców zmaga się z problemem znalezienia odpowiedniej osoby na miarę potrzeb firmy i jej utrzymanie.

Jak to jest z dzisiejszym rynkiem pracy? Skąd tylu bezrobotnych, skoro jest tak wiele miejsc pracy? Czyżby nikt do siebie nie pasował? Skąd brać idealnych kandydatów? Jak ich rekrutować? Jak zaoszczędzić czas i wybrać tylko najbardziej odpowiednich kandydatów na rozmowę rekrutacyjną? Jak ją przeprowadzić? Pytań z każdą sekundą jest coraz więcej - na te wszystkie odpowie Ci nasz Gość Specjalny.

Polish Business Club na to spotkanie zaprosił eksperta w dziedzinie, aby podczas swojej prelekcji podzielił się praktyczną wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu, która zastosowana w Twojej firmie zaoszczędzi Twój czas i pomoże Ci znaleźć idealnego pracownika. Tomasz Rudnik - twórca projektu Akademii Rekrutacji udowodni Ci jak wiele jest  sposobów na przeprowadzenie sprawnej i skutecznej w efekcie rekrutacji pracowników do Twojej firmy, a także odpowie na każde nurtujące Cię pytanie w dziedzinie HR.

Moja prelekcja to odpowiedź na problemy związane ze znalezieniem, wyselekcjonowaniem, zatrudnieniem i utrzymaniem odpowiednich pracowników. Zwłaszcza w sektorze MŚP, w którym brakuje zaufania do headhunterów, lub barierą jest cena tych usług. Zamiast tego ­ z wiedzą na temat rekrutowania, pochodzącą z doświadczenia headhunterskiego, firmy z sektora MŚP mogą się rozwijać i powiększać zasięg działania i zyski. Podzielę się z Tobą tą wiedzą na wrześniowym BusinessLunchu, organizowanym przez Polish Business Club, zatem – jeżeli w przeszłości miałeś problemy z rekrutowaniem odpowiednich pracowników, bądź przymierzasz się wkrótce do powiększenia zespołu, a nie chcesz popełniać błędów i tym samym chciałbyś uniknąć strat finansowych – nie może Ciebie zabraknąć na tej prezentacji.

Do zobaczenia 19 września - Tomasz Rudnik

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, a nie możesz przegapić takiej okazji.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny na tle klubów biznesowych w Polsce daje możliwość do networkingu, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej, spróbowania kuchni jednej z najlepszych polskich restauracji w Warszawie, a przede wszystkim poznanie naszego klubu od wewnątrz i w kameralnym gronie poznać jego członków.

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość do zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam?

Zapraszamy serdecznie wszystkich przedsiębiorców z Warszawy i miast powiatowych na BusinessLunch, którzy tak jak my chcą budować nową jakość dla prowadzenia biznesu w Polsce i wspólnie z nami w oparciu o przyjęte wartości sięgać po sukces!

AGENDA:

BusinesLunch 19.09.2014

Kafe Zielony Niedźwiedź w Warszawie

11:45 - Rejestracja na wydarzenie

12:00 - Godzina rozpoczęcia wydarzenia

• Wystąpienie Sławomira Stańczuka – Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

12:30 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i własnej firmy (1 min/os.)

13:00 – BusinessLunch & Networking

14:00 – Panel prelegencki

• Tomasz Rudnik “”

15:00 - Podsumowanie i zakończenie spotkania

Zapisz się na wydarzenie: http://plbclub.pl/polish-business-club-warsaw/wydarzenie/30-tez-masz-problem-ze-znalezieniem-i-utrzymaniem-dobrego-pracownika.html

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).