Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Sekrety rozwoju relacji międzyludzkich

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Witaj Czytelniku,

Prawdopodobnie nie raz zdarzyła Ci się jakaś kłótnia, sprzeczka. Zarówno Ty, jak i druga strona konfliktu byliście absolutnie przekonani co do swoich racji. Pewnie uważałeś, że tylko Ty masz właściwy pogląd na sprawę. Dziwiło Cię, jak można myśleć w taki inny, odmienny sposób.

Jesteśmy ludźmi i cóż... konflikty się zdarzają. Trzeba je zaakceptować i uznać za coś naturalnego. Konflikt, to nie to samo co reakcja różnych osób. Liczy się to, w jaki sposób rozwiążesz spór.

Pewnie słyszałeś krzykaczy, choleryków, którzy agresywnie reagują podczas kłótni. Wydaje się, że wtedy nic nie możesz zrobić. A jednak... Istnieją sposoby, które Ty za chwilę poznasz. Po przeczytaniu tego e-booka i zastosowaniu wiedzy w życiu, nauczysz się rozwiązywać znaczną część konfliktów i dopuścisz do powstania wielu z nich.

A znasz może ludzi zachowujących się nadzwyczaj spokojnie w takich trudnych sytuacjach? Mógłbym Ci powiedzieć, że "powinni być dla Ciebie wzorem", "powinieneś ich naśladować", ale tego nie zrobię. Dlaczego?

Zdarza się, że kiedy dochodzi do ostrej wymiany słów pomiędzy "krzykaczem", a "ostoją spokoju", sytuacja się pogłębia z każdą chwilą. Ten, który podnosi głos denerwuje się jeszcze bardziej, że rozmówca nie reaguje!

Możesz rozwiązać spór tak, jak to robiłeś do tej pory. Ale wtedy nie oczekuj nowych, lepszych jego wyników. Zachęcam Cię, byś przeczytał tę lekturę do końca i życzę Ci jeszcze lepszych relacji międzyludzkich i efektywnego zastosowania zasady win-win w Twoim życiu!

Portret użytkownika nayru

Jesteśmy ludźmi i cóż... konflikty się zdarzają. Trzeba je zaakceptować i uznać za coś naturalnego relacji międzyludzkich i efektywnego zastosowania zasady win-win w Twoim życiu.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).